Сумський державний університет відкрив свої двері для майбутніх студентів, провівши захопливий "День відкритих дверей". Захід зібрав сотні абітурієнтів, які з нетерпінням дізнавалися про можливості навчання та професійні шляхи у цьому престижному навчальному закладі.

Абітурієнти мали унікальну можливість ознайомитися зі спеціальностями у форматі швидких зустрічей. Вони отримали можливість поспілкуватися з викладачами, дізнатися про навчальні програми та перспективи кар'єри. Захопленість та цікавість абітурієнтів були вражаючими.

День відкритих дверей в СумДУ став справжнім святом освіти та можливостей. Університет планує проводити подібні заходи і надалі, даруючи молодим людям можливість відкрити для себе шлях до успішної кар'єри та самореалізації.