Про ЕлІТ

Факультет Електроніки та інформаційних технологій (ЕлІТ) є одним із найпотужніших факультетів Сумського державного університету. Він знаходиться на гребені стрімкого розвитку комп’ютерно-інформаційних технологій як у сфері бізнесу, так і науки. Вже протягом декількох років поспіль факультет ЕлІТ займає перше місце серед факультетів у внутрішньому рейтингу СумДУ.

Навчаючись на факультеті ЕлІТ Ви отримаєте унікальні знання у галузі сучасних інформаційних технологій, управління ІТ-проектами, нано- та біотехнологій, програмування, комп’ютерного та web-дизайну, адміністрування баз даних, комп’ютерного моделювання, промислової електроніки, систем автоматичного управління, електроенергетики та прикладної математики. 

Близько 150 викладачів, серед яких член кореспондент Національної академії наук України, 20 професорів та докторів наук, більше 120 доцентів та кандидатів наук - усі вони допомагають студентам успішно оволодіти знаннями в обраній сфері, а також заохочують до участі у науковому житті університету.

Наука та інноваційна діяльність

Студенти факультету ЕлІТ приймають участь у проведенні фундаментальних та прикладних наукових досліджень, тісно співпрацюють з фахівцями міжнародного рівня в галузі нанотехнологій, інформатики, фізики та мікроелектроніки. Випускники мають можливість продовжити навчання у аспірантурі, не тільки на базі нашого університету а й у провідних університетах Чехії, Польщі, Німеччини, Китаю, Франції та Словаччини. 

Студенти факультету є щорічними учасниками та переможцями престижних всеукраїнських та міжнародних конференцій, олімпіад та конкурсів. Найкращі з них нагороджуються стипендіями Кабінету Міністрів України та Президента України та Національної Академії Наук.. Студенти, які є відмінниками освіти та добре зарекомендували себе у науковій і громадській роботі мають змогу отримати іменні стипендії факультету ЕлІТ, серед яких стипендії імені Глушкова, Лазарєва, Івахненка, Шестопалова, премія імені Жоржа Шарпака та інші. 

На факультеті функціонує аспірантура та докторантура більш ніж по десяти науковим спеціальностям, створена та успішно працює спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських та докторських дисертацій. На факультеті створено всі умови для навчання та розвитку особистості, відкриті можливості для самореалізації та кар’єрного зростання починаючи від студентської лави до доктора наук, професора. 

Міжнародна діяльність

Факультет додатково пропонує студентам паралельне навчання в університетах Європейських країн, що підтверджує високий рівень підготовки та розширює можливості працевлаштування, у томи числі за кордоном. На факультеті поглиблено вивчаються іноземні мови, проводяться літні мовні практики у країнах Західної Європи та США. Представники факультету ЕлІТ щорічно є активними учасниками міжнародних грантових програм, таких як: Fulbright, Erasmus Mundus, DAAD та Літніх шкіл Німеччини, Італії, Польщі та Литви. Вже є доброю традицією участь студентів у програмах робочої практики у США - Work and Travel, Польщі – Work in Poland та підприємствах Західної Європи: LG, Simens та інших. 

Перспективне працевлаштування

На факультеті ведеться успішне співробітництво з провідними ІТ-компаніями світу та всесвітньовідомими виробниками програмного забезпечення та електроніки. Серед партнерів факультету: Intel, Cisco, Microsoft, 1-C, Siemens, Hewlett-Packard, National Instruments та багато інших. А такі компанії як Net Cracker, PortaOne, MindK та AMC Bridge створили на базі факультету ЕлІТ навчальні лабораторії з найсучаснішим обладнанням де всі студенти факультету отримують змогу навчання та перспективи подальшого працевлаштування. До того ж студентам факультету надається унікальна можливість навчатися та одночасно працювати в компаніях-партнерах з метою отримання професійного досвіду ще за часів навчання. 

Якісна підготовка забезпечує успіх наших випускників, які в подальшому стають: докторами та кандидатами наук, директорами інститутів, деканами та проректорами університетів, топ-менеджерами великих підприємств України, країн Європи та світу, інвесторами, керівниками, провідними програмістами та начальниками відділів відомих ІТ-компаній, керівниками успішних Інтернет-проектів, депутатами.

 

Факультет електроніки та інформацінйних технологій Сумського деравного університету - це якісна освіта, престижне працевлаштування та забезпечене майбутнє! 

ЕлІТ - це крок до самостійності! 

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239 

 

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

 

Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)

 

Спільнота абітурієнтів у Instagram:  @elit_sumdu

Наш канал на YouTube