На факультеті постійно ведеться успішне співробітництво з провідними ІТ-компаніями світу і всесвітньо відомими виробниками програмного забезпечення та електроніки. Підписані договори про співпрацю та профільну підготовку випускників, обладнані спеціалізовані лабораторії, навчальні та тренінгові класи, науково-дослідні лабораторії, рівень яких не поступається європейським стандартам.

Студенті факультету мають можливість відвідувати спеціалізовані підготовчі курси та тренінги від зазначених компаній, за бажанням можуть проходити сетріфікацію знань з отриманням дипломів та сертифікатів міжнародного зразка. Кращі випускники отримують чудові можливості подальшого працевлаштування як в локальних, так і в іноземних представництвах компаній-партнерів факультету.

Серед партнерів факультету провідні компанії України та світу у галузі ІТ та електроніки: Intel, Cisco, Microsoft, Siemens, Hewlett ­Packard, NetCracker, PortaOne, MindK, National Instruments та ін.

PortaOne

На базі факультету канадською компанією PortaOne створено ІТ лабораторію VoIP Lab. Студентам пропонуються курси вивчення VoIP-телефонії, а саме: "Linux & Networking Administration ", "PortaSwitch Application Engineering", "Perl", на прикладі комерційного продукту PortaSwitch.

PortaOne Inc. — провідна міжнародна компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення для мобільних операторів та провайдерів IP-телефонії.

MindK

У 2015 році розпочато діяльність та співробітництво між IT компанією MindK та Сумським державним університетом. На базі факультету ЕлІТ відкрито навчальний центр "Лабораторія сучасної веб та мобільної розробки MindK", де студентам пропонується вивчити методологію створення веб­додатків на мовах програмування PHP і JavaScript та ознайомитись з основами проектування реляційних баз даних (на прикладі MySQL). По закінченню курсів компанія пропонує кращим студентам працевлаштування.

MindK успішно займається розробкою веб­додатків для клієнтів по всьому світу, а також розробляє власні проекти і продукти (в тому числі ­ open source).

AMC Bridge

У 2015 році Сумський державний університет розпочав співробітництво з міжнародною ІТ-компанією «AMC Bridge». У рамках угоди студенти проходять практику, а в майбутньому – працевлаштовуватимуться в компанії, що займається розробкою програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання і виробництва.

Головний офіс компанії «AMC Bridge» розташований у США. Компанія понад 15 років співпрацює з такими відомими гігантами, як Microsoft, Siemens і Autodesk.

Microsoft

Microsoft - одна з найбільших транснаціональних компаній з розробки програмного забезпечення для різного роду обчислювальної техніки, розробник найбільш широко поширеної на даний момент платформи - сімейства операційних систем Windows.

Cisco

Cisco - американська транснаціональна компанія, яка розробляє та продає мережеве обладнення, призначене в основному для великих організацій і телекомунікаціонних підприємств.

Intel

Корпорація Intel займається розробкою і виробництвом технологій, які використовуються для створення обчислювальних пристроїв у всьому світі.

Siemens

Siemens - німецький транснаціональний концерн, що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв'язку.

Hewlett-Packard

HP - одна з найбільших в США компаній в сфері інформаційних технологій і кібернетики, постачальник апаратного і програмного забезпечення для організацій і індивідуальних споживачів.

National instruments

National instruments є одним зі світових лідерів в технології віртуальних приладів і в розробці і виготовленні апаратного і програмного забезпечення для систем автоматизованого тестування.

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239 

 

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

 

Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)

 

Спільнота абітурієнтів у Instagram:  @elit_sumdu

Наш канал на YouTube