Запрошуємо студентів, до обговорення плану поновлення навчального процессу на факультеті! 

Платформа: ZOOM

Дата: 28/03/2022, понеділок

Час: 12:00

Лінк: https://us02web.zoom.us/j/2774972117?pwd=MVZsSno1c292OW1nLzVGaWkwK3pYdz09

План:

Студенти та колеги, збираємось на міні-конференцію та обговорюємо:

- Ситуацію навколо Суми, нашої області, України.

- Трудноші студентів, найбільш постраждалі, проблемні ситуації.

- Механізми та варіанти підтримки постраждалих.

- Навчання з 01/04. Розгляд варіантів та механізмів впровадження.

- Відповіді на запитання.

 Корисні посилання: 

 Наказ МОН № 265 від 21 березня 2022 року. "Про проведення атестації випускників закладів фахової передвищої, вищої освіти" 

 Графік навчального процессу СумДУ на 2021-2022 навчальний рік.  

Прошу для всіх максимальну конкретику, цінувати час та мінімум "але взагале". У кого немає можливості бути онлайн - можна заздалегідь надіслати запитання як до "дорослого" деканату будь-кому (декан, заступники), так і до студентського деканату.

Курси підготовки до іспиту IELTS.

 

 

 

 

 

 

 

 Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ пропонує курси підготовки до іспиту IELTS. Наш центр є Почесним Членом Партнерської Програми IELTS від Британської ради та офіційним Центром реєстрації на екзамен IELTS. Саме тому у нашому центрі Ви зможете: - пройти курси підготовки до тесту IELTS - офіційно зареєструватися на даний іспит - скласти його у потрібну дату. Деталі: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/linhvistychnyi-navchalno-metodychnyi-tsentr/580-kursi-pidgotovki-do-ispitu-ielts

Технічний вебінар "Як зробити pet- проект для успішного старту кар'єри в міжнародній ІТ компанії GlobalLogic"

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн зустріч студентів 2-4 курсу усіх спеціальностей факультету з представниками компанії GlobalLogic 22 лютого о 16 00. Тема: "Як зробити pet- проект для успішного старту кар'єри в міжнародній ІТ компанії GlobalLogic" План вебінару 1. Про компанію GlobalLogic як нового партнера СумДУ 2. Про навчальні безкоштовні програми від компанії 3. Пhо pet-проекти як спосіб показати скіли під час пошуку першої роботи 4. Питання-відповіді Спікери Viktor Matusov Associate Vice President,Engineering Kyrylo Balatsenko, SumDU Master program student, Junior Software Engineer,Engineering Svitlana Shapoval-Ohovich Training coordinator Попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceKXcGjkmVzjEIe6gLkiMQoK9GiqIWMewQRaqwYeh8cgPBAg/viewform?usp=sf_link Платформа: Zoom

На факультеті здійснено аналіз наявного навчально-методичного матеріалу дисциплін та проведено зустрічі з представниками кафедр щодо обговорення і пошуків шляхів вирішення проблемних питань.

Зустріч з менеджером освітніх програм найбільшої ІТ-компанії з українським корінням SoftServe В’ячеславом Лаптєвим.

15 вересня факультет електроніки та інформаційних технологій проведе традиційний захід для першокурсників “День кар’єри в ІТ”.

В межах співпраці між СумДУ та найбільшою ІТ компанією України "ЕРАМ", факультет електроніки та інформаційних технологій запускає безкоштовний онлайн курс «EPAM Ambassador Test Automation» для студентів факультету.

Хочеш дізнатися більше про особливості різних професій в IT галузі, отримати відповіді на питання, що цікавлять, від досвідчених IT-шників? Все це та навіть більше вже 18-го вересня на щорічній наймасштабнішій конференції про software development – Up2IT 2021.

Звичайна ціна квитка – 500 грн., а для студентів – 350 грн. Надсилай фото свого дійсного студентського квитка на нашу пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримай промокод! Більше інформації про конференцію шукай на нашому сайті – https://up2it.com.ua/

Серед доповідачів такі відомі фахівці як: Сергій Немчинський, Антон Литуненко, Кирило Латиш, Дмитро Ярмак, Ринат Магомедов, Володимир Смирнов, Олександр Хотемський, Максим Кондратенко та багато інших. 

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook