15 вересня факультет електроніки та інформаційних технологій проведе традиційний захід для першокурсників “День кар’єри в ІТ”.

В межах співпраці між СумДУ та найбільшою ІТ компанією України "ЕРАМ", факультет електроніки та інформаційних технологій запускає безкоштовний онлайн курс «EPAM Ambassador Test Automation» для студентів факультету.

Хочеш дізнатися більше про особливості різних професій в IT галузі, отримати відповіді на питання, що цікавлять, від досвідчених IT-шників? Все це та навіть більше вже 18-го вересня на щорічній наймасштабнішій конференції про software development – Up2IT 2021.

Звичайна ціна квитка – 500 грн., а для студентів – 350 грн. Надсилай фото свого дійсного студентського квитка на нашу пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримай промокод! Більше інформації про конференцію шукай на нашому сайті – https://up2it.com.ua/

Серед доповідачів такі відомі фахівці як: Сергій Немчинський, Антон Литуненко, Кирило Латиш, Дмитро Ярмак, Ринат Магомедов, Володимир Смирнов, Олександр Хотемський, Максим Кондратенко та багато інших. 

 

Пройшло вже 5 років з відкриття “Лабораторії сучасної веб- та мобільної розробки MindK” у Сумському Державному Університеті, тому співробітники компанії та СумДУ в дружній атмосфері обговорили невеликі підсумки співпраці та пригадали як все починалось. 

За весь час роботи навчального центру:
✔️Ми провели 12+ освітніх курсів за напрямком веб-розробки та проектного менеджменту;
✔️50 000+ рядків коду написано;
✔️160+ випускників отримали сертифікати про проходження курсу;
✔️30+ успішних випускників отримали пропозицію роботи від MindK!
✔️100+ літрів кави випито

Загальним підсумком аналізу минулих років співпраці стало розуміння того, що - це тільки початок!

В період з 5 по 16 липня на факультеті відкриє роботу літня школа академічної мобільності – захід, що має на меті підготувати наших студентів до успішного старту міжнародної складової освіти.

 

Міжнародній програмі "Горизонт Європа" - Horizon Europe Info Days 2021

 

 

 

Указом Президента України № 201/2021 від 20 травня 2021 року професорам факультету ЕлІТ призначені державні стипендії як видатним діячам науки.

Шановні колеги, науковці!

Від щирого серця прийміть вітання із професійним святом – Днем науки!

 

 

 

 

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook