Компанія PortaOne Оголошує набір на тримісячну програму стажування Become a Developer у Сумах.

Сумський державний університет оголошує проведення відбору на заміщення вакантної посади декана факультету електроніки та інформаційних технологій. Пропозиції подаються у відповідності до п.4.3. Положення Сумського державного університету «Про навчально-науковий інститут (факультет) Сумського державного університету (версія 05)». Термін подачі пропозиції – 1 місяць з дати публікації оголошення (до 15 лютого 2021р. включно).

Претенденти, які бажають взяти участь у відборі, подають написану власноруч заяву, до якої додають такі документи: - особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою; - копії дипломів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання засвідчені відділом кадрів університету або нотаріально; - список наукових праць та навчально-методичних праць (форма 11). У разі подачі пропозицій особами, які є штатними співробітниками університету, зазначені вище документи не надаються. Документи можуть подаватися як в паперовій так і в електронній формі (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Адреса університету для подачі документів: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, відділ кадрів університету, тел. 33-34-84.

З 9 по 13 листопада пройшла вже традиційна 10-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2020 IEEE 10th International Conference on «Nanomaterials: Applications & Properties») організована спільно Сумським державним університетом та

"День кар'єри в ІТ 2020" пропустив ? переглядай відео !

Онлайн презентація оновленого курсу "MindK Dev Camp 2020-2021"

Запрошуємо на "День кар'єри в ІТ", яке відбудеться 16 жовтня о 10-00.

Департамент кіберполіції (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України оголошує конкурсний відбір на зайняття вакантних посад.

Хочеш дізнатися про нові технології, інсайти та професійні болі в ІТ, але щоб нікуди не йти і нічого не купляти?

Запрошуємо всіх охочих на безкоштовні курси від PortaOne! Реєструйся та бери участь у онлайн-відборі 23 вересня о 19:00!

Сьогодні в спортивному манежі СумДУ відбулася урочиста посвята студентів першого курсу факультету ЕліТ. Біля 300 студентів з дотриманням соціальної дистанції заповнили трибуни спортивної арени та в святковій атмосфері отримали інформацію від декану факультету Дрозденко Олексія якій привітав успішних елітних студентів.