Доцент кафедри комп’ютерних наук СумДУ Чибіряк Яна Іванівна взяла участь у виконанні освітнього гранту, наданого польським фондом InterMarium. Було укладено договір про співпрацю між СумДУ та InterMarium, на основі якого університет безкоштовно отримав 20 ліцензій на сучасне програмне забезпечення FlexSim. Серед користувачів FlexSim СумДУ став третім університетом на Україні після Національного університету водного та екологічного машинобудування у місті Рівне і Національного університету “Львівська політехніка”.

Сумський державний університет оголошує проведення відбору на заміщення вакантної посади декана факультету електроніки та інформаційних технологій.

Пропозиції подаються у відповідності до п.4.3. Положення Сумського державного університету «Про навчально-науковий інститут (факультет) Сумського державного університету (версія 05)».

Термін подачі пропозиції – 1 місяць з дати публікації оголошення (до 24 березня 2020р. включно).

Претенденти, які бажають взяти участь у відборі, подають такі документи:

-   заяву, яка написана власноруч;

-   особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою;

-   копії дипломів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання засвідчені відділом   кадрів університету або нотаріально;

-   список наукових праць та навчально-методичних праць (форма 11).

У разі подачі пропозицій особами, які є штатними співробітниками університету, зазначені вище документи не надаються.

Документи можуть подаватися як в паперовій так і в електронній формі (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Адреса університету для подачі документів: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, відділ кадрів університету, тел. 33-34-84.

1 лютого в новому корпусі Сумського державного університету урочисто відкрили навчальний центр за сприяння ТОВ «БРОКОДЕРС». Центр оснащений сучасним комп‘ютерним та мультимедійним обладнанням, його завдання – проводити підготовку і перепідготовку студентів та фахівців за спільно створеними сертифікаційними програмами, сприяти розвитку освіти, наукових досліджень і прикладних робіт у сфері розробки веб та стаціонарних додатків.

8 листопада  у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award». Сумський державний університет увійшов до переліку кращих закладів вищої освіти України та отримав відзнаку в номінації «Лідер впливу наукових публікацій: усі галузі».

1 листопада в Сумському державному університеті відкрили новий навчальний центр спільно з компанією ТОВ «АПТІМАЙЗД ОПЕРЕЙШНЗ». Символічну стрічку перерізали ректор Анатолій Васильєв та директор компанії Володимир Смірнов.

13-14 листопада актова зала СумДУ зібрала щирих уболівальників щорічного талант-шоу, що традиційно проводиться серед першокурсників вишу напередодні Міжнародного дня студента. Для бажаючих поспостерігати за творчими баталіями віртуально упродовж двох конкурсних днів була організована онлайн-трансляція.

З 8 по 10 листопада 2019 року Debeka, одна з найбільших страхових компаній в Німеччині, який базується в Кобленці, за підтримки Інноваційного центру Debeka (DICE) організували масштабне захід (Debeka Hackquarter 2019) завдяки якому люди з різних сфер, наприклад: економіка, IT, дизайн, юриспруденція і багато інших, ділилися на команди і пропонували ідеї завдяки яким страхові компанії можуть стати більш стійкими завдяки цифровим рішенням.

Конференція UP2IT відбулася у Сумах вже втретє. Її відвідали рекордні 500 учасників. І це не враховуючи спікерів та велику команду організаторів, яких було ще близько сотні. Головним організатором події є факультет Електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету, генеральним партнером – компанія MindK.

Ми вирішили поговорити з одним із організаторів, щоб дізнатися про цілі проведення конференції, в чому мотивація її робити, як ця подія впливає на розвиток ІТ і що станеться, якщо її не проводити. Далі – розмова з Богданом Гайдабрусом, заступником декана факультету Електроніки та інформаційних технологій СумДУ, одним із організаторів конференції.

Студенти кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування виступили як ментори в конкурсі для школярів «Стань ІТ-шником».  Даний конкурс проводиться з метою популяризації ІТ спеціальності, ознайомлення дітей з перспективною та цікавою професією програміста або фахівця з ІТ технологій.