З 9 по 13 листопада пройшла вже традиційна 10-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2020 IEEE 10th International Conference on «Nanomaterials: Applications & Properties») організована спільно Сумським державним університетом та

"День кар'єри в ІТ 2020" пропустив ? переглядай відео ! 

 

 

Онлайн презентація оновленого курсу "MindK Dev Camp 2020-2021"

 

 

 

Запрошуємо на "День кар'єри в ІТ", яке відбудеться 16 жовтня о 10-00.

 

 

Департамент кіберполіції (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України оголошує конкурсний відбір на зайняття вакантних посад. 

 Хочеш дізнатися про нові технології, інсайти та професійні болі в ІТ, але щоб нікуди не йти і нічого не купляти?

 

 

Запрошуємо всіх охочих на безкоштовні курси від PortaOne! Реєструйся та бери участь у онлайн-відборі 23 вересня о 19:00! 

Сьогодні в спортивному манежі СумДУ відбулася урочиста посвята студентів першого курсу факультету ЕліТ. Біля 300 студентів з дотриманням соціальної дистанції заповнили трибуни спортивної арени та в святковій атмосфері отримали інформацію від декану факультету Дрозденко Олексія якій привітав успішних елітних студентів.

Доцент кафедри комп’ютерних наук СумДУ Чибіряк Яна Іванівна взяла участь у виконанні освітнього гранту, наданого польським фондом InterMarium. Було укладено договір про співпрацю між СумДУ та InterMarium, на основі якого університет безкоштовно отримав 20 ліцензій на сучасне програмне забезпечення FlexSim. Серед користувачів FlexSim СумДУ став третім університетом на Україні після Національного університету водного та екологічного машинобудування у місті Рівне і Національного університету “Львівська політехніка”.

Сумський державний університет оголошує проведення відбору на заміщення вакантної посади декана факультету електроніки та інформаційних технологій.

Пропозиції подаються у відповідності до п.4.3. Положення Сумського державного університету «Про навчально-науковий інститут (факультет) Сумського державного університету (версія 05)».

Термін подачі пропозиції – 1 місяць з дати публікації оголошення (до 24 березня 2020р. включно).

Претенденти, які бажають взяти участь у відборі, подають такі документи:

-   заяву, яка написана власноруч;

-   особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою;

-   копії дипломів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання засвідчені відділом   кадрів університету або нотаріально;

-   список наукових праць та навчально-методичних праць (форма 11).

У разі подачі пропозицій особами, які є штатними співробітниками університету, зазначені вище документи не надаються.

Документи можуть подаватися як в паперовій так і в електронній формі (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Адреса університету для подачі документів: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, відділ кадрів університету, тел. 33-34-84.

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook