Серед відзначених наказом №0003-I вiд 02.01.2023 року переможців конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ 2022» одразу шість представників факультету ЕлІТ

Не зважаючи на всі складнощі сьогодення, факультет знайшов у собі сили реалізувати корисну ініціативу, що стимулює якість освіти

30 листопада в дистанційному режимі відбувся день IT-кар'єри на якому були представлені провідні команії України, які зпропонували студентам факультету різні варіанти співпраці яка розпочинається вже зараз.

Шановні студенти, аспіранти та викладачі!
Відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію Ukraine Global Faculty: Yury Gogotsi «Nanomaterials forElectrical Energy Storage», яка відбудеться 30 листопада 2022 року о 15.00.

Традиційна зустріч студентів факультету ЕлІТ з потенційними роботодавцями відбудиться онлайн 30.11.2022, з 12:30 по 14:50

18 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ відбувся урочистості, присвячені Міжнародному дню студентів. У рамках святкових урочистостей, пройшло офіційне оголошення переможців щорічного конкурсу «Кращий студент СумДУ».

В суботу 22 жовтня відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування серед студентських команд. Загалом в олімпіаді прийняло участь 675 команд зі всіх регіонів України в тому числ 71 команд які складаються зі школярів. Дана олімпіада є найбільш масовою і найбільш престижною в Україні оскільки є одним з відбіркових етапів першості Світу з програмування ACM ICPC.

З 11 по 16 вересня відбулась щорічна 12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості»

Виступ декана факультету, виступи завідувачів кафедр, виступи представників ІТ-компаній, роз'яснення секретаря приймальної комісії щодо особливостей вступу цього року: все це було на нашому віртуальному заході.

Велика поетеса Леся Українка 🧝‍♀️ у відомому творі Contra spem spero спонукала всіх нас сподіватися навіть без надії 🥰. А в нас для Вас – гарні новини! В нас надій стільки, що вистачить наділити усім, хто попросить 💪!

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

Електронна пошта деканату
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)