Пройшло вже 5 років з відкриття “Лабораторії сучасної веб- та мобільної розробки MindK” у Сумському Державному Університеті, тому співробітники компанії та СумДУ в дружній атмосфері обговорили невеликі підсумки співпраці та пригадали як все починалось.

За весь час роботи навчального центру:
✔️Ми провели 12+ освітніх курсів за напрямком веб-розробки та проектного менеджменту;
✔️50 000+ рядків коду написано;
✔️160+ випускників отримали сертифікати про проходження курсу;
✔️30+ успішних випускників отримали пропозицію роботи від MindK!
✔️100+ літрів кави випито

Загальним підсумком аналізу минулих років співпраці стало розуміння того, що - це тільки початок!

В період з 5 по 16 липня на факультеті відкриє роботу літня школа академічної мобільності – захід, що має на меті підготувати наших студентів до успішного старту міжнародної складової освіти.

Міжнародній програмі "Горизонт Європа" - Horizon Europe Info Days 2021

Указом Президента України № 201/2021 від 20 травня 2021 року професорам факультету ЕлІТ призначені державні стипендії як видатним діячам науки.

Шановні колеги, науковці!

Від щирого серця прийміть вітання із професійним святом – Днем науки!

Чергові наукові здобутки наших студентів на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей!

Студенти факультету  ЕлІТ продовжують здобувати перемоги у 2-у турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. На сьогодні уже є 13 перемог, зокрема цього разу активно показали себе студенти кафедри комп'ютерних наук, 6 робіт яких здобули призові місця.