Шановні колеги, науковці!

Від щирого серця прийміть вітання із професійним святом – Днем науки!

Чергові наукові здобутки наших студентів на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей!

Студенти факультету  ЕлІТ продовжують здобувати перемоги у 2-у турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. На сьогодні уже є 13 перемог, зокрема цього разу активно показали себе студенти кафедри комп'ютерних наук, 6 робіт яких здобули призові місця.

З 19 по 23 квітня 2021 року на факультеті ЕлІТ спільно з Міжнародним університетом "Астана" були проведені міжнародні конференції студентів та молодих учених "Фізика. Електроніка. Електротехніка : 2021" та "Інформатика. Математика. Автоматика : 2021".

Студенти факультету  ЕлІТ продовжують здобувати перемоги у 2-у турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього тижня 4-и роботи молодих науковців були високо оцінені журі конкурсу.

Нові плани міжнародної співпраці із Міжнародним університетом Астана Республіки Казахстан

Карантинні умови та, як наслідок, впровадження дистанційного навчання потребують змін від усіх учасників освітнього процесу.