З 11 по 16 вересня відбулась щорічна 12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості»

Виступ декана факультету, виступи завідувачів кафедр, виступи представників ІТ-компаній, роз'яснення секретаря приймальної комісії щодо особливостей вступу цього року: все це було на нашому віртуальному заході.

Велика поетеса Леся Українка 🧝‍♀️ у відомому творі Contra spem spero спонукала всіх нас сподіватися навіть без надії 🥰. А в нас для Вас – гарні новини! В нас надій стільки, що вистачить наділити усім, хто попросить 💪!

Останнє, шосте засідання ради з якості факультету Еліт було присвячено низці принципових моментів подальшої організації навчального процесу та підбиттю підсумків за рік.

Запрошуємо студентів, до обговорення плану поновлення навчального процессу на факультеті! 

Платформа: ZOOM

Дата: 28/03/2022, понеділок

Час: 12:00

Лінк: https://us02web.zoom.us/j/2774972117?pwd=MVZsSno1c292OW1nLzVGaWkwK3pYdz09

План:

Студенти та колеги, збираємось на міні-конференцію та обговорюємо:

- Ситуацію навколо Суми, нашої області, України.

- Трудноші студентів, найбільш постраждалі, проблемні ситуації.

- Механізми та варіанти підтримки постраждалих.

- Навчання з 01/04. Розгляд варіантів та механізмів впровадження.

- Відповіді на запитання.

 Корисні посилання: 

 Наказ МОН № 265 від 21 березня 2022 року. "Про проведення атестації випускників закладів фахової передвищої, вищої освіти" 

 Графік навчального процессу СумДУ на 2021-2022 навчальний рік.  

Прошу для всіх максимальну конкретику, цінувати час та мінімум "але взагале". У кого немає можливості бути онлайн - можна заздалегідь надіслати запитання як до "дорослого" деканату будь-кому (декан, заступники), так і до студентського деканату.

Курси підготовки до іспиту IELTS.

 

 

 

 

 

 

 

 Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ пропонує курси підготовки до іспиту IELTS. Наш центр є Почесним Членом Партнерської Програми IELTS від Британської ради та офіційним Центром реєстрації на екзамен IELTS. Саме тому у нашому центрі Ви зможете: - пройти курси підготовки до тесту IELTS - офіційно зареєструватися на даний іспит - скласти його у потрібну дату. Деталі: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/linhvistychnyi-navchalno-metodychnyi-tsentr/580-kursi-pidgotovki-do-ispitu-ielts

Технічний вебінар "Як зробити pet- проект для успішного старту кар'єри в міжнародній ІТ компанії GlobalLogic"

 

 

 

 

Запрошуємо на онлайн зустріч студентів 2-4 курсу усіх спеціальностей факультету з представниками компанії GlobalLogic 22 лютого о 16 00. Тема: "Як зробити pet- проект для успішного старту кар'єри в міжнародній ІТ компанії GlobalLogic" План вебінару 1. Про компанію GlobalLogic як нового партнера СумДУ 2. Про навчальні безкоштовні програми від компанії 3. Пhо pet-проекти як спосіб показати скіли під час пошуку першої роботи 4. Питання-відповіді Спікери Viktor Matusov Associate Vice President,Engineering Kyrylo Balatsenko, SumDU Master program student, Junior Software Engineer,Engineering Svitlana Shapoval-Ohovich Training coordinator Попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceKXcGjkmVzjEIe6gLkiMQoK9GiqIWMewQRaqwYeh8cgPBAg/viewform?usp=sf_link Платформа: Zoom

На факультеті здійснено аналіз наявного навчально-методичного матеріалу дисциплін та проведено зустрічі з представниками кафедр щодо обговорення і пошуків шляхів вирішення проблемних питань.

Зустріч з менеджером освітніх програм найбільшої ІТ-компанії з українським корінням SoftServe В’ячеславом Лаптєвим.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook