Мультимедійна продукція, що створюється власними ресурсами факультету ЕлІТ, містить у собі комбінування різних форм представлення профорієнтаційної інформації в рамках одного відеоролику: текстової, звукової, графічної та анімації. За багато численними відгуками абітурієнтів та їх батьків, інших зацікавлених сторін відеоролики, які створює та використовує у профорієнтаційній роботі факультет ЕлІТ сприяють формуванню позитивного іміджу закладу, презентують навчальні та практичні можливості, а також вливають на подальший вибір місця навчання.

Факультет ЕлІТ у вашому смартфоні

Уся актуальна інформація про факультет електроніки та інформаційних технологій, новини, анонси подій тепер доступні на iOS та Android мобільних пристроях.

Завантажуйте та встановлюйте додаток MyELIT для мобільних пристроїв з офіційних магазинів App Store та Play Market прямо зараз.

iOS версія . або Android версія .

Презентація факультету ЕлІТ

До Вашої уваги профорієнтаційний ролик факультету ЕлІТ Сумського державного університету. Відео було розроблено з використанням мультимедійної та програмної платформи Adobe Flash з використанням векторної графіки та анімації. В основі Flash лежить векторний морфінг, тобто плавне «перетікання» кадрів, що дозволяє робити досить складні мультиплікаційні сцени та дає можливість створювати високоякісні профорієнтаційні відеоролики. Представлений продукт має версію з голосовим супроводом – для цілеспрямованої окремої презентації, а також версію з субтитрами – для фонового представлення.

 

3D Презентація факультету ЕлІТ

Презентаційний 3D відеоролик факультету ЕлІТ, було створено за допомогою повнофункціональної професійної програмної системи для створення і редагування тривимірної графіки і анімації Autodesk 3ds MAX. У ролику у 3D зображено університет з інфраструктурою, кафедри, обладнання, провідні ІТ компанії світу - партнери СумДУ тощо. Окрім створення перелічених множин сцен, було виконано їх рендеринг (візуалізацію). Тільки після візуалізації можна побачити усі властивості матеріалів об’єктів, ефекти зовнішнього середовища, що безумовно сприяє більш якісному сприйняттю роботи.

 

Лідер обирає лідера

Компанія NetCracker, лідер ІТ галузі у сумському регіоні, вже багато років є надійним стратегічним партнером факультету ЕлІТ та Сумського державного університету. На базі факультету успішно функціонує навчально-консультаційний центр компанії NetCracker. До уваги студенів пропонуються наступні курси: "Software Quality Assurance (QA)", "Test Automation (TA)", "Програмування на мові Java", "Програмування на Java під Android" із перспективою подальшого працевлаштування.

NetCracker Technology, дочірня компанія корпорації NEC, є надійним стратегічним партнером для СумДУ з 2009 року. Компанія є світовим лідером у галузі розробки та впровадження рішень по управлінню телекомунікаційними операціями, управління взаємовідносинами з клієнтами, продуктами тощо.

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239 

 

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

 

Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)

 

Спільнота абітурієнтів у Instagram:  @elit_sumdu

Наш канал на YouTube