HORIZON 2020

Програма Horizon 2020 – найбільша програма Європейського Союзу, направленна на фінансування досліджень та іноваційних розробок.Метою програми є розбудова науки і надання можливості співпраці державних і приватних підприємств для проведення спільних досліджень і створення інноваційних продуктів.

 

TEMPUS

Програма Темпус (Tempus – Trans-European Mobility Programme for University Studies) - це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами країн-членів ЄС та країн-партнерів.

 

ERASMUS PLUS

Програма ЄС Еразмус+ відкрита для України. ЕРАЗМУС+ включає заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері вищої освіти у співпраці з іншими країнами-партнерами. Ключовими напрямками діяльності є: КА1 - навчальна мобільність, КА2 - проекти співпраці, КА3 - підтримка реформ, програма Жана Моне, тощо).

 

Bilateral cooperation

Програми двостороннього співробітництва у галузі вищої освіти спрямовані надати підтримку консорціумами вищих навчальних закладів і навчальних закладів, що працюють разом для поліпшення своїх освітніх послуг.

 

Youth in action

«Молодь в дії» - це молодіжна програма громадянської освіти Європейського союзу, спрямована на підтримку молодіжної ініціативи та спільних міжнародних проектів. Пріорітетами програми є: європейський розвиток, участь молоді, культурне розмаїття, залучення молоді з обмеженими можливостями.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239 

 

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

 

Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)

 

Спільнота абітурієнтів у Instagram:  @elit_sumdu

Наш канал на YouTube