Упродовж 07 – 09 жовтня 2024 року в Сумському державному університеті відбудеться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Електронні інформаційні системи» зі спеціальності 171 Електроніка за другим (магістерським) рівнем вищої освітиіз використанням технічних засобів відеозв’язку.
У процесі акредитації, відповідно до затвердженої програми візиту, відбудеться відкрита он-лайн зустріч з експертами НАЗЯВО.
Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч (крім гаранта та представників адміністрації) підключившись до конференції Zoom 07 жовтня 2024 року o 17:00 годині за посиланням:
http://us04web.zoom.us/j/79039452314?pwd=a2G6nfnbLB1r4mVObxhHvSboL8LhiI.1
Ідентифікатор конференції: 790 3945 2314
Пароль: 2024
Детальніше...Факультет ЕлІТ один з найбільших факультетів Сумського державного університету, з найбільшою кількістю професорів та вчених. Щорічно на факультеті відбуваються наукові відкриття та отримуються міжнародні гранти
Підготовка фахівців для роботи у проектно- орієнтованих і наукових організаціях, підприємствах, ІТ компаніях, де створюються сучасні програмні продукти та реалізуються інноваційні ІТ- рішення, проекти 3D графіки та дизайну, smart-рішення, електронна взаємодія. Випускники працюють ІТ спеціалістами практично в усіх сферах, на посадах QA, TA, девелоперів, бізнес- аналітиків, ІТ інженерів, менеджерів проектів, тощо.
Підготовка фахівців у галузі інформаційних технологій, для розв’язання питань пошуку, обробки, передачі та захисту інформації, розробка WEB-сайтів, Internet-програм, систем Е-комерції та формування електронних баз даних. Випускники працюють програмістами, системними адміністраторами мереж, Internet-адміністраторами, WЕВ-дизайнерами.
Підготовка фахівців для роботи в галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій для розв'язання питань створення інфраструктури національних, регіональних та міжнародних телекомунікаційних мереж, впровадження систем електронного документообігу та електронного менеджменту.
Підготовка фахівців з високим рівнем комп’ютерної та схемотехнічної підготовки для розробки та впровадження комп’ютерних систем автоматики та управління у промисловості, транспорті, зв’язку, комунальному господарстві, енергетиці; розв’язування задач автоматизації виробництва за допомогою інформаційних технологій.
Підготовка фахівців з високим рівнем компютерної та математичної підготовки для розв'язуваннязадач з обробки та аналізу даних, криптографії, математичного моделювання економічних, фізичних, біологічних та соціальних процесів.
Основний акцент приділяється підготовці фахівців-інженерів з таких напрямків, як машинне навчання (Machine Learninng), работа з великими даними (Big Data), дата аналітика (Data Analytics) тощо.
Підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми з забезпечення кібернетичної безпеки інформаційно-комунікаційних систем, які володіють поглибленими знаннями з фундаментальних та комп’ютерних наук, програмування, інформаційних технологій, іноземної мови.
Підготовка фахівців з сучасних телекомунікаційних технологій, здатних вирішувати завдання зі створення сучасних широкосмугових мультисервісних транспортних мереж на базі Інтернет-протоколів, проектування і оптимізації телекомунікаційної інфраструктури, комп'ютерних мереж і мереж мобільного і стаціонарного зв'язку.
Підготовка фахівців з електронної техніки для роботи зі створення, програмування і застосування комп’ютерно-інформаційних та Embedded систем, нано- і оптоелектроніки, сенсорної техніки у всіх сферах науки, промисловості та бізнесу.
Підготовка фахівців з електронної техніки та електронних систем, робота яких пов’язана з виробництвом, сервісним обслуговуванням та реалізацією електронної та комп’ютерної техніки, розробкою спеціалізованого програмного забезпечення.
Підготовка спеціалістів широкого профілю з розробки та експлуатації приладів електронної та біомедичної техніки, дифракційної електроніки, нанотехнологій, застосування сучасних медико-технічних інформаційних технологій.
Підготовка фахівців зі створення та застосування спеціалізованих електронних засобів для обробки біосигналів, медичної візуалізації, моделювання та визначення умов терапевтичної дії у галузі медицини та реабілітаційної інженерії.
Підготовка інженерів-електриків з комп’ютерного розрахунку, проектування та експлуатації електротехнічного устаткування, передачі, розподілу та раціонального використання електроенергії, впровадження енергозберігаючих технологій, альтернативної енергетики.
Підготовка фахівців у галузі фізики та фундаментальних наукових досліджень з нанотехнологій, наноматеріалів, сучасних фізичних проблем, мікроелектроніки. Студенти беруть участь у програмах академічної мобільності та навчаються в міжнародній аспірантурі.
Спеціальності спрямовані на поглиблене вивчення електроніки та програмування.
Спеціальності спрямовані на поглиблене вивчення математики та інформатики.
Найбільша кількість бюджетних місць серед факультетів СумДУ
(прогноз на 2019 рік)
Студентів, аспірантів та викладачів приймають участь у міжнародних програмах обміну
Працевлаштування студентів старших курсів за спеціальністю
Середній дохід ІТ-спеціаліста в Україні ( у грн., за даними World Bank)
Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239
Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)
Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)
Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)
Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)