02.03.2024 відбулася неформальна конференція трудового колективу «Віч-на-віч з деканом».
Зустріч мала на меті прямий та чесний діалог стосовно найбільш гострих та актуальних питань в житті факультету: навчальний процес, наукова діяльність, шляхи подолання зовнішніх викликів сьогодення. Захід відбувся в рамках стратегії відновлення цілісності комунікацій, подолання розпорошеності колективу, що виникла внаслідок повномасштабного вторгнення та епідемії COVID-19.
Кожен викладач та співробітник мав можливість поставити питання до адміністрації факультету як анонімно так і відкрито під час дискусії.
Зустріч відбулася у змішаному форматі: частина колективу була присутня наживо, а решта приєдналися за допомогою засобів відеозв’язку.
Дякуємо всім, хто проявив проактивність та небайдужість. Чесніть та відкритість є головною запорукою згуртованості у ці непрості часи. Сподіваємося, колектив факультету поділяє нашу натхненність. Тому подібні заходи ми будемо організовувати на регулярній основі, як мінімум, 1-2 рази на рік.