Шановні колеги та студенти!
09.02.2024 відбувся тім-білдінг захід elit_quiz. Сказати, що він вдався - значить не сказати нічого. 100+ учасників, 17 команд, живі емоції да ігровий драйв та смаколики від організаторів
Захід унікальний тим, що у ньому брали участь одночасно студенти, аспіранти, викладачі та фахівці факультету . Соціалізації такого масштабу факультет не бачив вже давно і це зміг відчути кожен учасник. Адміністрація факультету планує продовжити сміливі експерименти та відродження кращих традицій спілкування на факультеті  щоб зробити ваші життя наповненими.

Висловлюємо вдячність команді Грай!, адміністрації конгрес-центру, комплексу громадського харчування.
Висловлюємо вдячність всім викладачам, що відгукнулись, зокрема кафедрам ЕКТ, ПМтаМСС, а, особливо, кафедрі ЕЗПФ, викладачі якої майже у повному складі брали участь та грали у трьох командах.

До зустрічі в рамках нових та старих ініціатив