Наказом Міністерства освіти і науки було призначені стипендію Президента України на 1 семестр 2023/2024 н.р за відмінне навчання, наукову діяльність та громадську роботу студентці факультету ЕлІТ, спеціальності 113 «Прикладна математика» Розгон Юлії.
З першого року навчання Юлія проявляє видатний лідерський потенціал, обіймаючи посаду старости в своїй навчальній групі, студентка активно займається культурно-масовою діяльністю. Розгон Юлія є активною, серйозною і талановитою людиною, яка успішно поєднує навчальну, наукову, громадську та культурну діяльність. Вона проявляє велику наполегливість і самодисципліну в усіх своїх зусиллях.
Вітаємо Юлію з отриманою відзнакою, бажаємо успіхів, натхнення та нових досягнень в навчанні, науковій діяльності та громадській роботі, нових особистих і професійних перемог!