Привіт, друже! Я дякую, що ти знаходишся на цій сторінці. Давай знайомитися. Мене звати Кирило Балаценко і я студентський декан факультету електроніки та інформаційних технологій. Я студент другого курсу спеціальності "Інформатика". Працюю я не сам, а разом зі своєю командою.

Соціальний напрям

Що робити, якщо кавовий автомат знову налив замість чаю каву або навпаки? Знайомтеся: Олександр Костюк - студент другого курсу спеціальності "Робототехніка", а також перший заступник, який відповідає за соціальний напрям. Він знає, що потрібно, аби зробити навчання в університеті комфортнішим для всіх.

Навчальний напрям

Університет – це місце, де ми навчаємося новому і розвиваємо свої здібності. У нашій команді є людина, яка розповість студентам про їх можливості під час навчання. Аліна Шевченко - студентка другого курсу спеціальності "Прикладна математика" і заступник з навчального напряму. Вона знайомить студентів з проектами, які допоможуть вдосконалювати вміння і реалізовувати свій потенціал.

Інформаційний напрям

Ми маємо круті проекти та сили на їх проведення... Але який від них сенс, якщо про них ніхто не знатиме? Саме для того, щоб ви були в курсі усіх подій на факультеті та в місті, Владислав Бабич готовий працювати з інформацією. Влад - студент другого курсу спеціальності "Інформатика" та заступник з інформаційного напряму, який володіє інструментами для обробки інформаційного поля. Він знає, як одним сторіз зібрати повний зал і що потрібно для привертання уваги студентів.

Спортивно-масовий напрям

"Спорт - це не лише підтягування та віджимання, це дещо крутіше" - так вважає Володимир Лавріненко, студент другого курсу спеціальності "Інформатика" та заступник зі спортивно-масового напряму. Разом з Вовою ми проводимо для вас найрізноманітніші проекти - від традиційного тижня спорту на факультеті до кіберспортивних турнірів.

Адаптаційний напрям

Кожному хочеться навчатися у дружній атмосфері та бути у курсі всіх подій. Ліза Шоломій - студентка другого курсу спеціальності "Робототехніка" і заступник з адаптаційного напряму, який допоможе зорієнтуватися у вирі студентського життя. Вона знає, що налагодження зв’язків і обмін досвідом є невід'ємною частиною студентського життя. Тобі точно буде цікаво!

Культурно-масовий напрям

Інколи потрібно відпочивати від коду та формул. Раді вас познайомити з Дариною Шевкаленко - студенткою другого курсу спеціальності "Інформатика", яка є заступником з культурно-масового напряму. Дарина полюбляє фільми, організовувати круті двіжухи та дарувати радість людям.

Секретар

Реалізовуючи круті проекти та інформуючи про них, ми повинні не забувати про роботу з важливими паперами. Одна службова записка за іншою, перечитування положень, комунікація з адміністрацією - з цими страшними речами нам допомагає Володимир Червяцов! Володимир - студент другого курсу спеціальності "Робототехніка" та наш секретар, який не боїться складних речень та купи сторінок.

Усі разом ми команда студентського деканату факультету ЕлІТ, яка дружня до кожного студента :)