В період з 5 по 16 липня на факультеті відкриє роботу літня школа академічної мобільності – захід, що має на меті підготувати наших студентів до успішного старту міжнародної складової освіти.

 

Не секрет, що літні вакації студенти та викладачі часто використовують для розвитку та самоосвіти. Не виключення в цьому і факультеті ЕлІТ. Озброївшись досвідом колег з Медичного інституту наш факультет запускає пілотний проект «Літня школа Академічної мобільності 2021». Метою школи є формування так званого «Академічного резерву факультету» - мотивованих студентів з комплектом необхідних документів, що здатні оперативно брати участь у програмах мобільності та вигравати їх. В рамках літньої школи будуть проводитися семінари і тренінги з підготовки основних документів з комплекту заявки на участь у закордонному навчанні або стажуванні. Зокрема, будуть розглянуті тактики підготовки CV-form-и та мотиваційного листа, досліджені та класифіковані програми мобільності. Особливу увагу буде приділено підходам та прийомам до роботи з технічними та академічними текстами. Заняття будуть проводитися оффлайн, однак стрім буде транслюватись worldwide. Всіх бажаючих запрошуємо заповнити реєстраційну форму  та приєднатися до Телеграм-каналу заходу.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook