Чергові наукові здобутки наших студентів на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей!

Диплом І-го ступеня
Галузь знань "Механічна інженерія", секція "Модифікація поверхні"

Олена Богатир (гр. ФЕ-81), науковий керівник - Вадим Борисюк; тема роботи - "Температурна стабільність біметалевого Pd@Pt нанокуба".

Диплом ІІ-го ступеня
Cпеціальність «Кібербезпека»
Антон Кудрявцев (гр. ІН.м-01н), науковий керівник - В'ячеслав Москаленко; тема роботи - "Модель і метод машинного навчання для розпізнавання шкідливого програмного забезпечення в пристроях інтернету речей".

Дипломи ІІІ-го ступеня
1. Галузь знань "Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика", секція "Інженерна та комп'ютерна графіка"
Аліна Клішина (гр. ІТ-82) та Діана Лазарєва (гр. ІТ.мз-91с), науковий керівник - Ірина Баранова; тема роботи - "Інтерактивний додаток для візуалізації Палацу культури"

2. Галузь знань "Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика", секція "Технічна естетика"