Компанія PortaOne Оголошує набір на тримісячну програму стажування Become a Developer у Сумах. 

Стажування оплачуване, тобто учасники отримуватимуть стипендію. А найуспішніших за підсумками роботи очікує запрошення на позицію розробника без співбесіди. Все вірно: вчимо так, що готові запрошувати в команду без додаткових тестів.

Програма напралена на тих хто хотів би розвиватися в якості розробника програмного забезпечення – і готовий для цього серйозно попрацювати. Необхідно мати хоча б мінімальний досвід розробки або міцні теоретичні знання (наприклад, студенти старших курсів профільних спеціальностей або випускники, у яких поки немає портфоліо).

Участь у даній програмі дозволить: досконально вивчити сучасні підходи до розробки програмного забезпечення; сформувати і розвинути навички, необхідні для успішної кар'єри у розробці;
отримати практичний досвід розробки в реальних (і максимально наближених до реальних) проектах під керівництвом досвідчених наставників.
Стажування проходить дистанційно, орієнтуватися, що в день доведеться витрачати від 4 годин, зокрема в робочий час.
Щоб подати заявку, заповніть анкету та вирішуйте тестове завдання, успішне вирішення якого збільшить ваші шанси на успішне проходження співбесіди.

Прийом заявок вже відкритий і закінчується 7 лютого. З 9 по 16 лютого відбудуться інтерв'ю в Zoom, старт програми – в понеділок 22 лютого.

Cлідкувати за новинами про стажування можна на FB.

C

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook