У Сумському державному університеті на базі факультету ЕлІТ запроваджується програма подвійних дипломів з університетом Кобленц-Ландау (Німеччина). Протягом навчання у магістратурі студенти факультету ЕлІТ матимуть змогу навчатися паралельно у вищому навчальному закладі Німеччини, отримуючи стипендію.

Програма подвійних дипломів буде реалізована за такими напрямками: Web Science та Mathematical Modeling of Complex Systems.

Навчаючись за напрямком Web Science студенти ознайомляться з такими курсами: Foundations of Web Science (Introduction to Web Science, Network Theory and Dynamic Systems),  Computer Science (Web Retrieval, Semantic Web, Web Engineering)Web and Society (Online Customer Behavior, New Product Development) та інші на вибір студента.

Обравши магістерську програму за напрямком Mathematical Modeling of Complex Systems до уваги студентів пропонуються наступні курси: Applied Differential Equations, Numerics for PDE, Applied Optimization, Integer Optimization, Physics in Applications, Computer Based Methods

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]