Галузь знань: Освітня програма:

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАТИКА

АКТУАЛЬНІСТЬ

Сьогодення неможливо уявити без комп'ютерної техніки та інформаційних технологій. Їх стрімкий розвиток призвів до актуалізації багатьох проблем та складних задач, серед яких – задача створення сучасного прикладного та системного програмного забезпечення, орієнтованого під потреби конкретних користувачів, Web-дизайн, створення систем електронної комерції, баз даних, систем штучного інтелекту, проблеми комп'ютерної лінгвістики та комп'ютерної графіки, захисту інформації, тощо. Саме для вирішення вказаного кола задач і необхідні випускники спеціальності «Інформатика».

ПІДГОТОВКА

За період навчання студенти отримують неперервну наскрізну підготовку з сучасних технологій програмування, методів проектування програмного забезпечення, розробки Інтернет-додатків та Web-сайтів, створення ефективних структур баз даних, впровадження сучасних мережевих технологій, адміністрування розподілених комп’ютерних систем. Крім того, випускники набувають знання з аналізу і синтезу інтелектуальних систем різного призначення, у тому числі здатних самонавчатися, захисту інформації, розпізнавання образів, обробки надвеликих чисел, розподілених обчислень, штучних нейронних мереж, систем електронної комерції і т.д. Крім того, студенти спеціальності «Інформатика» мають можливість відвідувати курси мережевих адміністраторів компаній Cisco та Microsoft з отриманням відповідних міжнародних сертифікатів та дипломів та подальшим працевлаштуванням кращих випускників у відповідних компаніях.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники працюють спеціалістами з розробки програмного забезпечення, інформаційної безпеки, керівниками проектів, системними адміністраторами комп’ютерних мереж, розробниками систем Internet-комерції, Web-дизайнерами. Також високий рівень підготовки фахівців у галузі фундаментальних наук надає їм можливість виконувати науково-дослідну роботу у галузі теоретичної (математичної) інформатики, працювати фахівцями з комп’ютерного моделювання та наукового програмування.

 

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Харківська, 116, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-233, ауд. ЕТ-239 

 

Каб. ЕТ-233 (спеціальності ІН, ІТП, ПМ):
+380 542 33 11 72
+380 99 538 59 40 (+ Telegram)

Каб. ЕТ-239 (спеціальності ЕС, ЕП, ТК, ЕТ, КБ, СУ, ФЕ, СФ):
+380 542 33 71 44
+380 95 340 28 37 (+ Telegram)

 

Електронна пошта деканату
[email protected]
(для студентів щодо навчання, стипендій, довідок тощо)

Електронна пошта приймальної комісії факультету
[email protected]
(для абітурієнтів щодо правил прийому,
пільг під час вступу, подання заяв тощо)

 

Спільнота абітурієнтів у Instagram:  @elit_sumdu

Наш канал на YouTube