Дистанційна форма навчання - це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi. Дистанційне навчання в нашому університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Переваги дистанційної освіти – це:

• можливість навчатися знаходячись у будь-якій точці світу;
  • постійна підтримка та on-line консультації викладачів;
  • 100% забезпечення навчальними матеріалами через Internet; одна сесія на рік.
  • єкономія часу і коштів на поїздки до університету;
  • шанс здобути вищу освіту людям з обмеженими фізичними можливостями;
  • можливість одночасного отримання двох спеціальностей (навчання за дуальними планами);
  • поступове оволодіння комп'ютерними технологіями, що знадобиться і в професійній діяльності