В оновленому рейтингу бази даних Scimago Journal & Country Rank журнал факультету електроніки та інформаційних технологій «Журнал нано- та електронної фізики» (jnep.sumdu.edu.ua) посідає першу та третю позицію серед українських наукових видань в галузях: Material Science  та Physics and Astronomy

Організаційний комітет Міжнародної конференції «Наноматеріали: застосування та властивості - 2018» (2018 IEEE 8th International Conference on Nanomaterials: Applications & Properties) за підтримки ряду міжнародних компаній, серед яких Angstrom Engineerin Inc., STAR Cryoelectronics, attocube, MELEC GmbH та інші, надає фінансову підтримку студентам, аспірантам та молодим вченим. Кошти можна використати для повного або часткового покриття витрат на оплату організаційних внесків, проїзду та / або проживання. Загалом буде надано до 30 грантів за умови наявності коштів. При відборі стипендіатів, крім значимості наукових результатів, буде враховуватися гендерний фактор, різноманітність наукових напрямів, географія учасників тощо.

24 квітня 2018 року бакалаврант спеціальності інформаційні технології проектування Сумського державного університету Данілова Ліліана прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами», який було проведено на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк). За результатами публічного захисту наукової роботи Ліліана Данілова була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Тема роботи: «Управління проектом впровадження системи он-лайн замовлення», керівник – канд. техн. наук, доцент Гайдабрус Богдан Володимирович.

12-15 квітня в Конгрес-центрі СумДУ пройшов довго очікуваний Data Science Workshop. До м.Сум завітали визнані експерти в галузі машинного навчання та штучного інтелекту Віталій Радченко, Федір Наврузов та Євген Терпіль, які представили в чотирьох денному воркшопі основні досягнення машинного навчання та технології роботи з великими масивами даних.

29 – 30 березня 2018 року на кафедрі електроніки, загальної та прикладної фізики відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових  студентських робіт за напрямом «Фізика та астрономія».  Свої доповіді представили 23 студента із 13 закладів вищої освіти України. Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.  Вітаємо переможців конкурсу  та їх наукових керівників і бажаємо подальших успіхів

З результами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо Ільїна Станіслава студента гр. ЕП-51 із отриманням диплома ІІІ ступеня на олімпіаді з фізики та його керівника доцента кафедри ЕЗПФ Ткач Олену Петрівну. Олімпіада проводилася 12-16 березня 2018 р. на базі НПУ ім. В.П. Драгоманова, та складалася з двох турів: перший – теоретичний, другий – експериментальний. Бажаємо подальший успіхів та не зупинятися на досягненому.

Розпорядження щодо відміни занять 29 березня 2018 року з 15:00, у зв'язку зі святкуванням 9-ти річчя Дня факультету ЕлІТ

У Сумському державному університеті на базі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування (факультет електроніки та інформаційних технологій) розпочалися заняття в школі майбутнього IT-шника «IT4Teens». Цього року в навчанні задіяні близько 90 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Суми.

21 листопада у Сумському державному університеті відбулася презентація виробничої практики на підприємстві «Шкода Транспортейшен», Чеська Республіка. Головний інженер проектів компанії Кіріл Касаєв ознайомив студентів із принципами роботи «Шкода Транспортейшен» та розповів про можливість проходження практики на підприємстві.

Авторитетний український Інтернет-ресурс dou.ua зробив аналіз ІТ-ринку праці Сумщини. В аналітичному огляді відображена точка зору ключових роботодавців Сумщині, які дуже високо оцінили рівень підготовки ІТ-фахівців в Сумському державному університеті.