На факультеті ЕлІТ найбільша кількість бюджетних місць серед усіх факультетів СумДУ. Запрошуємо до вструпу абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти, випускників технікумів та коледжів та на основі ОС "бакалавр".

Cьогодні, 2 липня 2018 року, почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ї години 25 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1195-л від 13.06.2018 «Про проведення акредитаційної експертизи» та відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів та вищих професійних училищах з 25 по 27 червня на секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри Комп’ютерних наук працює комісія з питань проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.050201 «Системна інженерія» у складі:

16-18 травня у Сумському державному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2018». Науковий захід проходив за підтримки Української федерації інформатики. Організатори – факультет електроніки та інформаційних технологій (секція інформаційних технологій проектування). Кілька років поспіль спонсорами конференції виступають провідні ІТ-компанії IBM та AMC Bridge.

В оновленому рейтингу бази даних Scimago Journal & Country Rank журнал факультету електроніки та інформаційних технологій «Журнал нано- та електронної фізики» (jnep.sumdu.edu.ua) посідає першу та третю позицію серед українських наукових видань в галузях: Material Science  та Physics and Astronomy

Організаційний комітет Міжнародної конференції «Наноматеріали: застосування та властивості - 2018» (2018 IEEE 8th International Conference on Nanomaterials: Applications & Properties) за підтримки ряду міжнародних компаній, серед яких Angstrom Engineerin Inc., STAR Cryoelectronics, attocube, MELEC GmbH та інші, надає фінансову підтримку студентам, аспірантам та молодим вченим. Кошти можна використати для повного або часткового покриття витрат на оплату організаційних внесків, проїзду та / або проживання. Загалом буде надано до 30 грантів за умови наявності коштів. При відборі стипендіатів, крім значимості наукових результатів, буде враховуватися гендерний фактор, різноманітність наукових напрямів, географія учасників тощо.

24 квітня 2018 року бакалаврант спеціальності інформаційні технології проектування Сумського державного університету Данілова Ліліана прийняла участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління проектами і програмами», який було проведено на базі Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки (м. Луцьк). За результатами публічного захисту наукової роботи Ліліана Данілова була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Тема роботи: «Управління проектом впровадження системи он-лайн замовлення», керівник – канд. техн. наук, доцент Гайдабрус Богдан Володимирович.

12-15 квітня в Конгрес-центрі СумДУ пройшов довго очікуваний Data Science Workshop. До м.Сум завітали визнані експерти в галузі машинного навчання та штучного інтелекту Віталій Радченко, Федір Наврузов та Євген Терпіль, які представили в чотирьох денному воркшопі основні досягнення машинного навчання та технології роботи з великими масивами даних.

29 – 30 березня 2018 року на кафедрі електроніки, загальної та прикладної фізики відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових  студентських робіт за напрямом «Фізика та астрономія».  Свої доповіді представили 23 студента із 13 закладів вищої освіти України. Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками.  Вітаємо переможців конкурсу  та їх наукових керівників і бажаємо подальших успіхів

З результами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо Ільїна Станіслава студента гр. ЕП-51 із отриманням диплома ІІІ ступеня на олімпіаді з фізики та його керівника доцента кафедри ЕЗПФ Ткач Олену Петрівну. Олімпіада проводилася 12-16 березня 2018 р. на базі НПУ ім. В.П. Драгоманова, та складалася з двох турів: перший – теоретичний, другий – експериментальний. Бажаємо подальший успіхів та не зупинятися на досягненому.