8 листопада  у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award». Сумський державний університет увійшов до переліку кращих закладів вищої освіти України та отримав відзнаку в номінації «Лідер впливу наукових публікацій: усі галузі».

1 листопада в Сумському державному університеті відкрили новий навчальний центр спільно з компанією ТОВ «АПТІМАЙЗД ОПЕРЕЙШНЗ». Символічну стрічку перерізали ректор Анатолій Васильєв та директор компанії Володимир Смірнов.

13-14 листопада актова зала СумДУ зібрала щирих уболівальників щорічного талант-шоу, що традиційно проводиться серед першокурсників вишу напередодні Міжнародного дня студента. Для бажаючих поспостерігати за творчими баталіями віртуально упродовж двох конкурсних днів була організована онлайн-трансляція.

З 8 по 10 листопада 2019 року Debeka, одна з найбільших страхових компаній в Німеччині, який базується в Кобленці, за підтримки Інноваційного центру Debeka (DICE) організували масштабне захід (Debeka Hackquarter 2019) завдяки якому люди з різних сфер, наприклад: економіка, IT, дизайн, юриспруденція і багато інших, ділилися на команди і пропонували ідеї завдяки яким страхові компанії можуть стати більш стійкими завдяки цифровим рішенням.

Конференція UP2IT відбулася у Сумах вже втретє. Її відвідали рекордні 500 учасників. І це не враховуючи спікерів та велику команду організаторів, яких було ще близько сотні. Головним організатором події є факультет Електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету, генеральним партнером – компанія MindK.

Ми вирішили поговорити з одним із організаторів, щоб дізнатися про цілі проведення конференції, в чому мотивація її робити, як ця подія впливає на розвиток ІТ і що станеться, якщо її не проводити. Далі – розмова з Богданом Гайдабрусом, заступником декана факультету Електроніки та інформаційних технологій СумДУ, одним із організаторів конференції.

Студенти кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування виступили як ментори в конкурсі для школярів «Стань ІТ-шником».  Даний конкурс проводиться з метою популяризації ІТ спеціальності, ознайомлення дітей з перспективною та цікавою професією програміста або фахівця з ІТ технологій.

Відбулись збори абітурієнтів, які рекомендовані на бюджет

Загальний обсяг державного замовлення на факультеті ЕлІТ у 2019 році:

4 червня 2019 року відбулося урочисте завершення курсів в школі майбутнього IT-шника «IT4Teens» та занять за програмою «CodeClub». Цього року в навчанні було задіяно близько 65 учнів 7-х та 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Суми. Успішно пройти та завершити курси змогли 32 з них. Дякуючи співпраці з керівництвом факультету електроніки та інформаційних технологій, було організовано святкове вручення сертифікатів та заохочувальних подарунків слухачам як старшої групи, так і їх молодших колег.