4 червня 2019 року відбулося урочисте завершення курсів в школі майбутнього IT-шника «IT4Teens» та занять за програмою «CodeClub». Цього року в навчанні було задіяно близько 65 учнів 7-х та 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Суми. Успішно пройти та завершити курси змогли 32 з них. Дякуючи співпраці з керівництвом факультету електроніки та інформаційних технологій, було організовано святкове вручення сертифікатів та заохочувальних подарунків слухачам як старшої групи, так і їх молодших колег.

З 15 квітня по 7 травня на DOU проходило щорічне опитування, присвячене якості освіти в українських закладах вищої освіти. Загалом цього року було зібрано 3038 анкет з відгуками нинішніх і колишніх студентів. Сумський державний університет традиційно увійшов до ТОП-10 рейтингу серед українських вишів: готовність рекомендувати СумДУ склала 7,07 бала з 10.

Щороку в другий день другого тижня лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

У цьому році 5 і 7 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету студенти спеціальності «Кібербезпека» кафедри комп’ютерних наук секції інформаційно-комунікаційних технологій в рамках профорієнтаційних заходів факультету ЕлІТ організували в школах міста тематичні заходи «Як захистити себе в Інтернет». Для учнів 8-х, 10-х та 11-х класів Сумської ЗОШ №15 ім. Дмитра Турбіна, Класичної гімназії, Сумської спеціалізованої школи № 7 ім. Максима Савченка студенти провели презентацію про основні кіберзагрози в Інтернеті та вікторину «Наскільки Ви захищені від кіберзагроз?».

11 січня 2019 року відбулися урочистості, присвячені врученню дипломів магістрів на факультеті ЕлІТ. Дипломи отримали 157 студентів. З них 20 випускників показали високий рівень знань і отримали дипломи з відзнакою.

 З 9 по 14 вересня на березі Чорного моря в с.м.т. Затока (Одеська область) пройшла вже традиційна 8-ма Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2018 IEEE International Conference on Nanomaterials: Applications & Properties) організатором якої є факультет електроніки та інформаційних технологій СумДУ.

На факультеті ЕлІТ найбільша кількість бюджетних місць серед усіх факультетів СумДУ. Запрошуємо до вструпу абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти, випускників технікумів та коледжів та на основі ОС "бакалавр".

Cьогодні, 2 липня 2018 року, почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ї години 25 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1195-л від 13.06.2018 «Про проведення акредитаційної експертизи» та відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів та вищих професійних училищах з 25 по 27 червня на секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри Комп’ютерних наук працює комісія з питань проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.050201 «Системна інженерія» у складі:

16-18 травня у Сумському державному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2018». Науковий захід проходив за підтримки Української федерації інформатики. Організатори – факультет електроніки та інформаційних технологій (секція інформаційних технологій проектування). Кілька років поспіль спонсорами конференції виступають провідні ІТ-компанії IBM та AMC Bridge.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook