Заочна форма навчання - це форма навчання, що поєднує аудиторні заняття протягом певного періоду в університеті з самостійною роботою вдома. На початку кожного семестру проводиться настановча сесія, на якій прослуховуються лекції, виконуються лабораторні роботи, отримуються контрольні завдання і необхідна навчально-методична література. Протягом навчального семестру, згідно з розкладом, проводяться консультації студентів викладачами кафедр.

Заочна форма навчання – це:

• можливість навчання без відриву від виробництва;
  • переважно самостійна робота студента з консультаціями з викладачами;
  • економія часу на освіту (можливість отримання подвійних дипломів за двома спеціальностями одночасно).