Щороку в другий день другого тижня лютого у світі відзначається День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day).

У цьому році 5 і 7 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету студенти спеціальності «Кібербезпека» кафедри комп’ютерних наук секції інформаційно-комунікаційних технологій в рамках профорієнтаційних заходів факультету ЕлІТ організували в школах міста тематичні заходи «Як захистити себе в Інтернет». Для учнів 8-х, 10-х та 11-х класів Сумської ЗОШ №15 ім. Дмитра Турбіна, Класичної гімназії, Сумської спеціалізованої школи № 7 ім. Максима Савченка студенти провели презентацію про основні кіберзагрози в Інтернеті та вікторину «Наскільки Ви захищені від кіберзагроз?».