11 січня 2019 року відбулися урочистості, присвячені врученню дипломів магістрів на факультеті ЕлІТ. Дипломи отримали 157 студентів. З них 20 випускників показали високий рівень знань і отримали дипломи з відзнакою.

З привітальним словом виступив декан факультету доктор фіз.-мат. наук, професор Проценко Сергій Іванович. Найуспішніші та найкреативніші випускники отримали почесне звання «Зірка спеціальності» та були нагороджені пам’ятними відзнаками. Також найбільш активні випускники отримали грамоти за визначні досягнення в науковій, спортивній та громадській сферах.

Випускників-магістрів та гостей свята привітали колишня випускниця факультету Гречишкіна Поліна, сучасний танцювальний колектив “Suzirya & Paradise” та студенти інших факультетів СумДУ.

Керівництво факультету ЕлІТ сподівається, що випускники-магістри продовжать навчання в аспірантурі для отримання наукового ступеня «доктор філософії».

Бажаємо випускникам успіхів у професійній діяльності та гідно представляти Сумський державний університет у своїй майбутній професії.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172
+38 (095) 460 84 16

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook