У Сумському державному університеті на базі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування (факультет електроніки та інформаційних технологій) розпочалися заняття в школі майбутнього IT-шника «IT4Teens». Цього року в навчанні задіяні близько 90 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Суми.

Програма курсів школи «IT4Teens» передбачає два рівні навчання: «Base of IT» та «Advanced IT». За першим рівнем навчаються школярі, які вперше почали відвідувати курси. За період проведення занять викладачі кафедри комп’ютерних наук секції інформаційних технологій проектування познайомлять школярів з основами web-розробки, програмування мобільних додатків під операційну систему Android, моделювання в 3Ds Max та основами управлінням ІТ-проектами.

За програмою «Advanced IT» навчаються ті школярі, які проходили ці курси минулого року та отримали сертифікати початкового рівня. За декілька місяців учні познайомляться з тривимірним моделюванням в інженерному пакеті SolidWorks, набудуть теоретичних та практичних навичок технології 3D-друку, розглянуть основи флеш-анімації, налаштування ігрових сцен в UNITY3D та завершать цікавою бізнес-грою в рамках курсу управління IT-проектами.

Заняття є безкоштовними та проводяться один раз на тиждень в позаурочний час.