20 квітня на засіданні вченої ради СумДУ ректор Анатолій Васильєв вручив керівникам структурних підрозділів грамоти за першість в університетському рейтингу. За підсумками 2016 року перше місце серед інститутів (факультетів) здобув факультет електроніки та інформаційних технологій. На другому місці – ННІ фінансів, економіки та менеджменту ім.О.Балацького, третю позицію поділили Медичний інститут та факультет технічних систем та енергоефективних технологій.

За індикатором «Освітньо-кваліфікаційні рівні, диверсифікація форм навчання, контингент осіб, що навчається» місця розподілилися таким чином:

1 місце – спеціальність «Лікувальна справа»

2 місце:

Кафедра економіки та бізнес-адміністрування;

Кафедра прикладної гідроаеромеханіки;

Кафедра управління;

Кафедра фінансів і кредиту.

3 місце:

Кафедра адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки;

Кафедра економічної теорії;

Кафедра електроенергетики;

Кафедра маркетингу та управління інноваційною діяльністю;

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування.

У загальному рейтингу кафедр лідерами стали:

1 місце:

Кафедра наноелектроніки;

Кафедра прикладної фізики.

2 місце:

Кафедра економічної теорії;

Кафедра комп’ютерних наук;

Кафедра маркетингу та управління інноваційною діяльністю.

3 місце:

Кафедра економіки та бізнес-адміністрування;

Кафедра електроніки та комп’ютерної техніки;

Кафедра технології машинобудування, верстатів та інструментів;

Кафедра управління.

Переможці отримають заохочення у вигляді додаткового штату професорсько-викладацького складу на 2017/2018 навчальний рік та премії.

Рейтинг структурних підрозділів СумДУ започатковано у 2010 році з метою оцінки потенціалу та рівня роботи інститутів, факультетів, кафедр та стимулювання до підвищення якості роботи.

Vkontakte