27 жовтня в Сумському державному університеті відбулося урочисте відкриття «Центру Інженерного Програмування AMC Bridge». Угоду про співпрацю між вузом та компанією, яка розробляє рішення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, а також PDM та PLM систем, було укладено рік тому задля тісного поєднання наукової та практичної підготовки ІТ-фахівців.

Участь у заході взяли: проректор з науково-педагогiчної роботи Володимир Любчак, ІТ-директора AMC Bridge Сергій Фомін, декан факультету ЕлІТ Сергій Проценко та директор регіональних офісів компанії Юрій Міхайловський. В Центрі будуть проводитися аудиторні заняття зі студентами, а також спеціалізовані курси компанії.