28 жовтня в Сумському державному університеті відбулась одна з провідних подій IT-сфери, що зібрала близько 300 представників вітчизняних та зарубіжних IT-компаній. Форум є спільним проектом ICC Ukraine, Сумського державного університету та Сумської торгово-промислової палати.

Учасників привітали почесні гості форуму: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, голова Сумської обласної ради Семен Салатенко.

Захід розпочали виступи Володимира Демури, віце-президента ICC Ukraine («Розвиток ІТ-кластеру в регіонах»); Олександра Мартинкевича, заступника директора Парку високих технологій Республіки Білорусь («Досвід створення парку високих технологій та його роль в економіці країни»); Миколи Сергєєнкова, представника компанії NetCracker («ІТ-освіта та профорієнтація. Погляд зі сторони»).

У рамках форуму було відкрито 5 дискусійних панелей: Bussiness Strategy; Project Management; Sumy Php User Group; Modern IT-Trends; Quality Assurance.

Участь в обговоренні взяли фахівці компаній: MindK, AMC BRIDGE, Netcracker, Portaone, IBA, «Конфедерації цифрового бізнесу», ICC, Custom PC Software, Міжнародного індустріального парку (м.Київ), представництва Агенції розвитку підприємництва Естонії, українських офісів HI-TECH та UBP International, ProAct, Technical Solution Support Engineer та інших.