З 29 вересня по 2 жовтня у Мінську (Республіка Білорусь) пройшов чемпіонат світу з грепплінгу UWW, у якому взяли участь близько 600 спортсменів з різних куточків планети.

Вдалим виступом на цих змаганнях відзначився студент другого курсу факультету електроніки та інформаційних технологій Олександр Артюх. Олександр здобув дві бронзові медалі у ваговій категорії 58 кілограмів за версіями грепплінг-гі та грепплінг-ноу-гі. (Грепплінг – є одним із видів боротьби, різновидом панкратіону).

Сумський державний університет вітає свого спортсмена з медальним здобутком на світовій першості та бажає йому наснаги у подальшому спортивному розвитку.