Аспіранти факультету ЕлІТ Юлія Касьяненко та Анна Еременко з 30 червня по 6 липня пройшли стажування в літній школі Web Science’16, яка була організована Institute for Web Science and Technologies (WeST) та  університетом Кобленц-Ландау, Німеччина.

Протягом навчання дівчата презентували результати власних наукових робіт, прослухали лекційні заняття за напрямом Веб Науки, а саме: “Leveraging Web/Internet/Network Sciences (WINS) to address Grand Societal Challenges”, "Privacy Law and the Web: A Story of Love and Hate?”, "Information Warfare on the Web in the Middle East", "Social Machines 2.0: The Coming Collision of Artificial Intelligence", "Social Networking, and Humanity",  "Social Entrepreneurship on the Web - Serlo's Mission to build a Wikipedia for Learning", "Human Behavior Modeling from (Big) Data" від провідних фахівців James A. Hendler, Nuria Oliver, Noshir Contractor та ін. Також учасники з Німеччини, США, Бразилії, Індії, Ливану та Росії обєдналися в команди та працювали над спільними проектами, відповідно до обраних тем.

Літня школа - це чудова можливість обмінятись ідеями зі студентами з різних куточків світу, зустріти нових друзів та налагодити контакти для подальшої співпраці.