У Конгрес центрі СумДУ 29 квітня відбулася захоплююча інтелектуальна подія для школярів "Елітний Квіз". Організована і проведена факультетом Електроніки та інформаційних технологій, ця подія зібрала найяскравіші молоді розуми. Команди з різних шкіл міста змагалися в інтелектуальних баталіях, вирішуючи складні завдання та відповідаючи на запитання з різних галузей знань.
Організатори створили захоплюючу атмосферу та сприяли розвитку креативності серед учасників.

Участь у грі квіз дозволила школярам не лише продемонструвати свою ерудицію, а й отримати нові знання, поспілкуватися з однолітками та відчути себе часткою великої та захоплюючої спільноти молодих талантів. Після запеклих змагань команди, що зайняли перші 3 місця отримали чудові призи у вигляді настільних ігор, що також дозволить їм частіше збиратись для приємного проведення часу в компанії.

Інтелектуальна гра "Квіз" виявилася чудовим способом не лише провести час весело та цікаво, а й розвинути навички співпраці.