Правила прийому до аспірантури

На навчання для здобуття ступеня доктора філософії приймаються особи, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

У 2018 н.р. факультет електроніки та інформаційних технологій запрошує на навчання за наступними спеціальностями:

Шифр та назва наукової спеціальності

Освітньо-наукова програма

104 Фізика та астрономія

Фізична електроніка та іонно-променеві методи обробки матеріалів

Фізика конденсованого стану

105 Прикладна фізика та наноматеріали

Прикладна фізика та наноматеріали

113 Прикладна математика

Прикладна математика

122 Комп’ютерні науки

Комп’ютерні науки та інформаційні технології

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста). Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва – три роки, без відриву від виробництва – чотири роки.

Вступники подають такі документи:

1. заяву;
  2. копію документа державного зразка про раніше здобутий ступінь магістра (ОКР спеціаліста) і додаток до нього;
  3. копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  4. дослідницьку пропозицію за встановленою формою (при поданні заяв на участь у конкурсі за кількома освітньо-науковими програмами – на кожну з них подається окрема дослідницька пропозиція);
  5. 2 фотокартки 3х4 см.

Паспорт та диплом про вищу освіту подаються вступниками особисто.

Документи приймаються від вступників на різні форми навчання з 01 березня до 19 жовтня 2018 р.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за на сайті відділу аспірантури та докторантури СумДУ.

Контактні дані:

Вiддiл докторантури та аспiрантури