Виступ декана факультету, виступи завідувачів кафедр, виступи представників ІТ-компаній, роз'яснення секретаря приймальної комісії щодо особливостей вступу цього року: все це було на нашому віртуальному заході.

"Доброго дня! Ми з України! Мене звати Олексій Дрозденко, я декан системо-утворюючого ф-ту нашого універу – ф-ту ЕлІТ. І я лідер неймовірної команди нашого деканату та завідувачів кафедр, чим неймовірно пишаюсь. І зараз я розповім вам про наш факультет коротко."

Саме так почав захід наш декан. Далі було зроблено короткий огляд нашого університету в контексті його ролі для громади нашого міста, коротко охарактеризовані наші наукові напрямки, розробки та здобутки. Нарешті, охарактеризовані спеціальності спираючись на конкретні цифри у частині контингенту студентів та професорсько-викладацького складу, ліцензійних обсягів тощо. Завідувачі кафедр, що виступали потім, подали короткий огляд своєї діяльності та переконали майбутніх абітурієнтів у власних інтенціях на роботу та розвиток.

Нарешті, наші ІТ-партнери просто засипали нас словами вдячності за плідну співпрацю та гарних випускників. Теплі слова звучали від Олега Нестерова (MindK), Надії Івашової (AMC Bridge), Сергій Семенов (EPAM), В'ячеслав Лаптєв (SoftServe), Юлія Россохатська і Уляна Сиромятнікова (NetCracker), Олександр Рот-Сєров (Porta One), Богдан Антипенко (Apptimized). В кінці заходу була подана скорочена та структурована інформація про особливості вступної компанії. Це важливо у контексті наявності запису, до якого завжди можуть повернутися наші потенційні абітурієнти :)

Дивіться запис за посиланням https://youtu.be/JAwvlS96H4M

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]