Останнє, шосте засідання ради з якості факультету Еліт було присвячено низці принципових моментів подальшої організації навчального процесу та підбиттю підсумків за рік.

Порядок денний - простий та буденний.

1. Інформація гарантів, про ОП спеціальності 122 (освітній рівень магістри – ОПП, ОНП).

2. Інформація гарантів, щодо підготовки до акредитації спеціальностей 171 (ЕІС, ЕСК), 151, 153.

3. Про внутрішній факультетський конкурс навчально-методичних матеріалів

4. Про методичні рекомендації кафедрам щодо організації освітньої діяльності на 2022-2023 навчальний рік.

5. Підсумки роботи Ради із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти факультету ЕлІТ.

Однак за буденністю прихована справжня маштабна робота. Так, було затверджено зміст чотирьох освітніх програм зі спеціальності 122 "Комп'ютерні науки". Необхідність у перегляди виникла у зв'язку з виходом нового освітнього стандарту зі спеціальності. Викладачі двох випускових кафедр, що опікуються спеціальністю 122 підготували зміни, не менш ретельно доповіли. Усі представники ради взяли участь у обговоренні питання, адже зазначена спеціальність найбільш затребувана на факультеті.

Іншим питанням слало започаткування внутрішньо факультетського конкурсу медійних навчальних матеріалів. Конкурс планується провести восени за такими номінаціями:

* Використання LMS (у тому числі dl.sumdu.edu.ua)

* Презентації лекцій (повний цикл)

* Використання месенджера телеграм для підтримки

* Відео-блоги з навчальним та або пізнавальним та профорієнтаційним контентом

* Навчальні відео

* Віртуальні лабораторні роботи

Мета конкурсу - покращити методики викладання з урахуванням сучасних тенденцій, а, також, стимулювати матеріально найбільш активних викладачів. У процесі обговорення були внесені корисні правки до проекту розпорядження.