З 18 по 29 квітня 2022 року на факультеті ЕлІТ та на базі Міжнародного університету «Астана» були проведені міжнародні наукові конференції молодих учених

«Фізика. Електроніка. Електротехніка :: 2022» («ФЕЕ-2022») та «Інформатика. Математика. Автоматика :: 2022» («ІМА-2022»)

Цього року вже вдруге співорганізатором конференції «ІМА-2022» став Міжнародного університету «Астана» (м. Нур-Султан, Республіка Казахстан).

18 квітня 2022 року відбулося спільне відкриття конференцій, на якому в режимі онлайн виступили представники Сумського державного університету, Міжнародного університету «Астана», Університету «Туран», Алматинського університету енергетики та зв’язку. А протягом наступних двох тижнів з 18 по 29 квітня 2022 р. відбулися в дистанційному режимі з використанням засобів онлайн-комунікацій (Google Meet, Zoom тощо) засідання 13-ти секцій конференцій. У цілому на конференції було заслухано близько 100 усних доповідей.

На конференції «ФЕЕ-2022» висвітлювалися питання, пов’язані з фізичними процесами та явищами, що відбуваються в наноструктурованих матеріалах, використанням таких матеріалів у сучасному приладобудуванні, створенням сенсорів електричних величин, а також новими тенденціями в електротехніці та енергетиці.

Тематика конференції «IMA-2022» включала такі напрями, як методи математичного моделювання, теоретичні та прикладні аспекти інформатизації, програмування та застосування інформаційних технологій, проєктування та застосування засобів автоматизації та управління у всіх сферах людської діяльності, штучний інтелект, ІТ-менеджмент.

Кращі доповіді були відзначені грамотами та сувенірними подарунками. Бажаємо усім учасникам конференції розвивати свої наукові проєкти та досягати результатів світового рівня. Зустрінемося через рік! ;)

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]