Зустріч з менеджером освітніх програм найбільшої ІТ-компанії з українським корінням SoftServe В’ячеславом Лаптєвим.

Ти вже навчаєшся на факультеті ЕлІТ, або ще тільки думаєш вступати? Або ти просто цікавишся IT? Можливо, ти мрієш змінити щось у своєму житті, особливо під Новий рік))) Тоді це посилання для тебе!!! 9 грудня о 14.00 відбудеться пряма трансляція діалогу між деканом факультету ЕлІТ Олексієм Дрозденко та менеджером освітніх програм найбільшої ІТ-компанії з українським корінням SoftServe В’ячеславом Лаптєвим. Ми підготували цікаві питання, на які сподіваємося отримати не менш цікаві відповіді.