15 вересня факультет електроніки та інформаційних технологій проведе традиційний захід для першокурсників “День кар’єри в ІТ”.

 15 вересня факультет електроніки та інформаційних технологій проведе традиційний захід для першокурсників “День кар’єри в ІТ”. Метою заходу є знайомство студентів Сумського державного університету з представниками провідних ІТ компаній м. Суми та України у форматі безпосереднього спілкування із професійними ІТ-шниками. Під час зустрічі студенти зможуть ознайомитись з можливостями проходження освітніх курсів в навчальних центрах компаній, умов працевлаштування та подальшу кар’єру в ІТ сфері. «День кар’єри в ІТ» передбачає ознайомчі та профорієнтаційні презентації від ІТ компаній про їхні напрями діяльності, проекти, вакансії, перспективи тощо. Цього року захід буде проведено офлайн в Актовій залі СумДУ. Початок о 10-00.

Вас чекає: 

- Презентації найкращих ІТ компаній м. Суми та їх навчальних центрів;

- Живе спілкування з представниками ІТ компаній після презентацій;

- Нові корисні знайомства і можливості.

 

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook