15 вересня факультет електроніки та інформаційних технологій проведе традиційний захід для першокурсників “День кар’єри в ІТ”. Метою заходу є знайомство студентів Сумського державного університету з представниками провідних ІТ компаній м. Суми та України у форматі безпосереднього спілкування із професійними ІТ-шниками. Під час зустрічі студенти зможуть ознайомитись з можливостями проходження освітніх курсів в навчальних центрах компаній, умов працевлаштування та подальшу кар’єру в ІТ сфері. «День кар’єри в ІТ» передбачає ознайомчі та профорієнтаційні презентації від ІТ компаній про їхні напрями діяльності, проекти, вакансії, перспективи тощо. Цього року захід буде проведено офлайн в Актовій залі СумДУ. Початок о 10-00.

Вас чекає:

- Презентації найкращих ІТ компаній м. Суми та їх навчальних центрів;

- Живе спілкування з представниками ІТ компаній після презентацій;

- Нові корисні знайомства і можливості.