В межах співпраці між СумДУ та найбільшою ІТ компанією України "ЕРАМ", факультет електроніки та інформаційних технологій запускає безкоштовний онлайн курс «EPAM Ambassador Test Automation» для студентів факультету. EPAM Ambassador Test Automation - це перший крок до роботи в ІТ. Автоматизоване тестування – це доволі молодий напрям, але він стрімко розвивається в Україні та в світі. Заняття будуть проходити в онлайн форматі в зручний для студентів вечірній час. Програму орієнтовано на слухачів, які мають базові знання з Java. Тренером курсу буде досвідчена Юлія Грабовська, Senior Software Test Automation Engineer, яка поділиться максимально прикладними знаннями та практичним досвідом - всім, що актуальне та необхідне на реальних проектах на продакшені. ОСНОВНІ ТЕМИ ПРОГРАМИ "EPAM Ambassador Test Automation": Introduction to Test Automation; Web Driver, locators XPath/CSS; Test NG First UI test; Patterns and Page Object; CI/CD. Jenkins; Q&A session and Final test. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ: Формат: онлайн; Розклад: вечірні заняття; Участь: безкоштовна Старт: 27 вересня . РЕЄСТРАЦІЯ до 26 вересня: https://epa.ms/SumAmbassador Кращі студенти отримають пропозицію продовжити свій шлях в ЕРАМ, відповідно до їх результатів навчання та рівня знань і навичок після завершення програми.