27 травня 2021 року о 16.00 у гібридному форматі у Сумському державному університеті відбудеться семінар під назвою «Від відкриття нових (нано)матеріалів до передових технологій або пригоди українця в Америці», за підтримки Центру біомедичних досліджень СумДУ. Доповідачем буде д-р Юрій Гогоці, професор матеріалознавства, заслужений професор Університету Дрекселя (США); з 2003 року - засновник та директор Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя; заслужений Доктор Сумського державного університету.
Науковець є автором майже 900 публікацій, які індексуються наукометричними базами даних Scopus та Web of Science. h-index Юрія Гогоці за даними бази Scopus складає 153, а кількість цитувань – майже 116 тисяч.

Даний науковий захід проходитиме в ГІДБРИДНОМУ ФОРМАТІ:
- Конгрес-центр Сумського державного університету (аудиторія 220 - зала Сингапур) - з дотриманням усіх протиепідемічних заходів;
- ZOOM: https://zoom.us/j/91006952986?pwd=V0tnYmtqVFkzeGpCKzNGeXlWamlPUT09
Код доступу: SSU