Шановні колеги, науковці!

Від щирого серця прийміть вітання із професійним святом – Днем науки!

З року в рік ви підтверджуєте своє реноме авангарду університетської науки. Завдяки вашим зусиллям виконуються численні науково-дослідні роботи, госпдоговірна тематика, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво.

Бажаю вам творчої наснаги, натхнення, успіху, сил та енергії для нових проєктів та наукових результатів світового значення.

Декан факультету                                               Олексій ДРОЗДЕНКО