Студенти факультету  ЕлІТ продовжують здобувати перемоги у 2-у турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. На сьогодні уже є 13 перемог, зокрема цього разу активно показали себе студенти кафедри комп'ютерних наук, 6 робіт яких здобули призові місця.

Диплом 1-го ступеня:
Спеціальність "Інформаційні системи та технології":
1. Євген Палажченко (гр. ІТ.м-01), керівник роботи - Юлія Парфененко; тема роботи - "Інформаційна технологія слайсингу для будівельного 3d принтеру".

2. Тарас Савченко (гр. ІН-73), керівник - Анатолій Довбиш; тема - "Інтелектуальна інформаційна технологія діагностування онкопатологій за гістологічними зображеннями морфології тканини".

Диплом 2-го ступеня:
Спеціальність "Інформаційні системи та технології":
1. Олексій Шишкін (гр. ІТ.м-01), керівник роботи - Анна Марченко; тема роботи - "Інформаційна система аналізу збитків від техногенних та природніх катастроф".
Спеціальність "Комп’ютерні науки":
2. Тарас Савченко (гр. ІН-73), керівник Анатолій Довбиш, тема - "Інформаційна технологія машинного навчання автономної бортової системи розпізнавання наземних природних та інфраструктурних об’єктів".

Диплом 3-го ступеня:
Спеціальність "Комп'ютерна інженерія":
1. Яна Чибіряк (гр. ІН.мз-92с, випусниця), Анна Захарова (гр. ІТ-01), науковий керівник - Євгеній Лавров; тема роботи - "Алгоритмічне та програмне забезпечення синтезу раціональної послідовності складання виробів машинобудування".
Спеціальність "Комп’ютерні науки":
2. Юлія Михайленко (гр. ІТ.м-91), Дмитро Райко (гр. ІТ-82-0), науковий керівник - Євгеній Лавров; тема роботи - "Моделювання процесів виникнення і усунення помилок для прогнозування надійності людино- машинних систем обробки інформації і управління".

Вітаємо студентів та наукових керівників та бажаємо нових наукових досягнень!

Також читайте: про інші здобутки студентів факультету.