Студенти факультету  ЕлІТ продовжують здобувати перемоги у 2-у турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Цього тижня 4-и роботи молодих науковців були високо оцінені журі конкурсу.

Дипломи ІІ ступеня отримали: Спеціальність  "Електроніка та електромеханіка":   Микола НІКОНОВ (гр. ЕТ.м-01) та Ігор КРАМСЬКИЙ (гр. ЕТ.м-01), науковий керівник – Михайло ПЕТРОВСЬКИЙ; тема роботи "Розробка вимірювальної системи та програмного комплексу для збору та аналізу параметрів якості електроенергії".

Дипломами ІІІ ступеня були відзначені: Спеціальність "Інженерія програмного забезпечення": Анна ЯЩЕНКО (гр. КБ-81), науковий керівник – Ігор ШЕЛЕХОВ; тема роботи "Інтелектуальний аналіз інформативності ознак розпізнавання системи машинної оцінки знань". Вікторія ЛОГВИНЕНКО (гр. ІН.мдн-92с, випускниця) та Євгеній Михайлов (гр. IT-72-8), науковий керівник –  Євген ЛАВРОВ; тема роботи "Модель і програмне забезпечення он-лайн моніторингу факторів, що впливають на пізнавальну самостійність студентів в e-learning". Спеціальність  "Електроніка та електромеханіка":   Ігор КРАМСЬКИЙ (гр. ЕТ.м-01) та Микола НІКОНОВ (гр. ЕТ.м-01), науковий керівник – Михайло ПЕТРОВСЬКИЙ; тема роботи "Розробка моделей схем релейного захисту в програмному комплексі MATLAB".   Вітаємо студентів та наукових керівників та бажаємо нових наукових досягнень!