21 січня 2016 року відповідно до вимог статті 39 Закону України «Про вищу освіту»на зборах трудового колективу факультету Електроніки та інформаційних технологій про результати роботи у 2015 році прозвітував декан факультету доктор фізико-математичних наук, професор Проценко С.І. На звіті були присутні співробітники факультету, студенти, члени ректорату, лідери профспілкової організації СуДУ.
Під час своєї доповіді декан зупинився на досягненнях факультету за 2015 рік, питаннях розвитку освітньої діяльності, кадрового забезпечення та підготовки науково-педагогічних кадрів, формування контингенту, навчального процесу, методичного й організаційного забезпечення, науковій роботі та міжнародній діяльності, виховній та спотривній роботі. Визначив основні напрямки діяльності факультету у 2016 році.
У своїй доповіді, з-поміж іншого, Сергій Іванович зауважив, що в умовах динамічного інноваційного розвитку, «студентоорієнтована» діяльність, тобто така, коли студент є основою моделі успішного функціонування факультету, контингент є головним ресурсом факультету.
Під час свого виступу, перший проректор СумДУ Карпуша В.Д. подякував за ту роль, яку факультет відіграє в університеті, дав високу оцінку тій інноваційній діяльності, яку сповідує факультет, побажав колективу не зупинятися на досягнутому та рухатись вперед.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВІТУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУ