Компанія AMC Bridge продовжує співпрацю з Сумським державним університетом. Розпочинається цикл відкритих лекцій на тему "AMC Bridge: хто ми такі та як приєднатися до команди". Перша зустріч відбудеться зі студентами 2 курсу 29 березня о 15:30.

 Запрошуємо студентів 2 курсу познайомитися з одним з напрямків ІТ-бізнесу, дізнатися як працює компанія AMC Bridge у цій сфері та зрозуміти як можна використати свої знання та навички та розвиватися далі, поєднуючи роботу з навчанням. Зустріч відбудеться у онлайн форматі. Просимо заповнити реєстраційну форму за QR посиланням. Всі зареєстровані учасники зможуть прийняти участь у розигриші подарунків від компанії.

Про AMC Bridge AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Співпраця компанії з Сумським державним університетом почалася у 2015 році.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook