"День кар'єри в ІТ 2020" пропустив ? переглядай відео ! 

 

 

16 жовтня на факультеті ЕлІТ Сумського державного університету пройшов традиційний щорічний захід для студентів “День кар’єри в ІТ”. Враховуючі ситуацію в Україні, в цьому році він пройшов в новому on-line форматі з одночасною трансляцією на каналі YouTube та в мережі Facebook.

Співорганізаторами заходу виступили провідні ІТ компанії м. Суми, з якими факультет ЕлІТ веде тісну співпрацю.
«День кар’єри в ІТ» - це щорічний захід факультету, який передбачає ознайомчі та профорієнтаційні презентації від сумських ІТ компаній про їх напрями діяльності, проекти, вакансії, перспективи, з метою поширення інформації серед студентів СумДУ у форматі безпосереднього спілкування із професійними ІТ-шниками про можливості працевлаштування та подальші кар’єри в ІТ сфері.
Цього року більше 200 глядачів приєднались до on-line презентацій компаній і мали можливість поспілкуватись з їх представниками.
Ті, хто не зміг потрапити на презентацію, можуть переглянути її за посиланням:
https://fb.watch/1haOPLN-wS/
https://youtu.be/RDV1wjQbhgA

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: info@elit.sumdu.edu.ua elit@pk.sumdu.edu.ua

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook