З 8 по 10 листопада 2019 року Debeka, одна з найбільших страхових компаній в Німеччині, який базується в Кобленці, за підтримки Інноваційного центру Debeka (DICE) організували масштабне захід (Debeka Hackquarter 2019) завдяки якому люди з різних сфер, наприклад: економіка, IT, дизайн, юриспруденція і багато інших, ділилися на команди і пропонували ідеї завдяки яким страхові компанії можуть стати більш стійкими завдяки цифровим рішенням. В даному змаганні брали участь не тільки досвідчені працівники різних компаній і студенти Німеччини, а так само студенти СумДУ. Впродовж трьох днів безперервної роботи учасники проявляли себе пропонуючи різноманітні ідеї. Так само запропоновані ідеї дивували як журі так і менторів (наставників) які давали цінні поради учасникам і командам. Була проведена велика робота студентами з СумДу яка була винагороджена виходом у фінал і4 місцем з 9 команд. І незважаючи на то що наша команда не зайняла призове місце, найцінніше що студенти отримали це досвід і нові знання які з легкістю можна буде застосувати в майбутньому.

Наша команда «Nasa» ЕлІТ Руденко Євгенія ІН-72, Фоменко В'ячеслав ІН-72,
Лiчній Ярослав ІН-73, ІНН «УАБС»: Грек Катерина АБ-71а.ан