16-18 травня у Сумському державному університеті відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2018». Науковий захід проходив за підтримки Української федерації інформатики. Організатори – факультет електроніки та інформаційних технологій (секція інформаційних технологій проектування). Кілька років поспіль спонсорами конференції виступають провідні ІТ-компанії IBM та AMC Bridge.

«AIST- 2018» зацікавив близько 80 учасників з України, Великобританії, Німеччини, Казахстана та Канади. Україну представляли науковці, студенти та аспіранти із Сум, Полтави, Харкова, Києва, Черкас, Запоріжжя, Хмельницького, Маріуполя, Покровська.

Конференцію відкрив заступник декан факультету ЕлІТ Гайдабрус Богдан Володимирович.

В організації конференції традиційно приймає участь повчально-науковий інститут права Сумського державного університету, також в цьому році приєдналася кафедра економічної кібернетики.

Наукове обговорення проводилося за напрямками: системний аналіз і моделювання систем, управління проектами та програмами розвитку підприємств і територій, технології e-learning, інженерія інформаційних систем, інформаційні технології інтелектуальної обробки даних, комп’ютерні мережі, телекомунікаційні технології та перетворення інформації, сучасні методи та інформаційні технології сталого розвитку.

У ході доповідей учасники презентували наукові дослідження, технічні рішення та методологічні розробки. Секційні засідання проходили у формі вебінарів.

 

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook