21 листопада у Сумському державному університеті відбулася презентація виробничої практики на підприємстві «Шкода Транспортейшен», Чеська Республіка. Головний інженер проектів компанії Кіріл Касаєв ознайомив студентів із принципами роботи «Шкода Транспортейшен» та розповів про можливість проходження практики на підприємстві.

Відбір студентів для практики буде проходити у кілька етапів: подача електронного резюме (бажано англійською мовою), складання IQ тесту, написання індивідуального проекту (тему обирає компанія) та скайп-співбесіда. Особлива увага буде приділятися характеристиці із кафедри, на якій навчається студент. Заявки будуть прийматися до нового року.

Щоб отримати можливість пройти виробничу практику у «Шкода Транспорейшен» учасникам необхідно: навчатися на 4, 5 або 6 курсі; знати основи електроніки, електротехніки (для студентів ф-ту ЕлІТ) або 3D-моделювання (для студентів ф-ту ТеСЕТ); бажано мати рівень англійської мови щонайменше рівня В1. По завершенню практики студенти напишуть спеціальні профільні роботи, які і визначать чи зможе практикант стати співрробітником компанії. Транспортні витрати, харчування та проживання повністю фінансуються «Шкода Транспортейшен».

Між Сумським державним університетом та компанією «Шкода Транспортейшен» ще восени минулого року підписано Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності. Влітку цього року студенти СумДУ вже проходили виробничу практику у компанії.

Всім зацікавленим студентам, які хочуть прийняти участь в конкурсному відборі, прохання надіслати своє резюме на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після цього фахівцями компанії «Шкода Транспорейшен» буде відкритий доступ до тестових завдань.