Нещодавно відбувся черговий випуск лабораторії VoIP-технологій канадської компанії PortaOne. Близько 20 осіб повністю пройшли курси "Linux & Network Administration", "PortaSwitch Application Engineering". З них близько 10 осіб одночасно проходили факультативний курс по програмуванню мовою Perl.

Усього курси тривали більше 7-ми місяців. За цей час слухачі курсів опанували досить широкий спектр технологій. Було охоплено адміністрування ОС Linux, MySQL, Apache, робота з системою керування версіями Git, налаштування комп'ютерних мереж та пошук несправностей. Також приділялася увага технологіям передачі голосу через мережу, слухачі курсів на спеціалізованому обладнанні практикувалися в реалізації найпоширеніших VoIP бізнес-сценаріїв та ознайомлювалися з функціонуванням сучасних білінг систем загалом.

Як і завжди, фіналісти цих курсів, що добре проявили себе у навчанні та успішно пройшли інтерв'ю, отримали запрошення приєднатися до дружньго колективу PortaOne!

Незабаром, 15 вересня о 18:00 в аудиторії Ц219 буде проходити презентація курсів та новий набір слухачів в лабораторію.
Запрошуємо всіх бажаючих підвищити свій рівень, або систематизувати вже існуючі знання по вищезгаданим темам!
Детальніше про лабораторію: https://www.facebook.com/portaonesumylab

Реєстрація на курси: http://goo.gl/CpskUC