Нещодавно відбувся черговий випуск лабораторії VoIP-технологій канадської компанії PortaOne. Близько 20 осіб повністю пройшли курси "Linux & Network Administration", "PortaSwitch Application Engineering". З них близько 10 осіб одночасно проходили факультативний курс по програмуванню мовою Perl.


Усього курси тривали більше 7-ми місяців. За цей час слухачі курсів опанували досить широкий спектр технологій. Було охоплено адміністрування ОС Linux, MySQL, Apache, робота з системою керування версіями Git, налаштування комп'ютерних мереж та пошук несправностей. Також приділялася увага технологіям передачі голосу через мережу, слухачі курсів на спеціалізованому обладнанні практикувалися в реалізації найпоширеніших VoIP бізнес-сценаріїв та ознайомлювалися з функціонуванням сучасних білінг систем загалом.

Як і завжди, фіналісти цих курсів, що добре проявили себе у навчанні та успішно пройшли інтерв'ю, отримали запрошення приєднатися до дружньго колективу PortaOne!

Незабаром, 15 вересня о 18:00 в аудиторії Ц219 буде проходити презентація курсів та новий набір слухачів в лабораторію.
Запрошуємо всіх бажаючих підвищити свій рівень, або систематизувати вже існуючі знання по вищезгаданим темам!
Детальніше про лабораторію: https://www.facebook.com/portaonesumylab

Реєстрація на курси: http://goo.gl/CpskUC

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook