Рейтинг університетів опублікував портал DOU. Для створення рейтингу було обрано оцінку готовності ІТ-спеціалістів рекомендувати абітурієнтам свій виш як місце навчання. Окрім особистого досвіду респондент міг враховувати будь-яку інформацію, отриману про університет вже після його закінчення. Сумський державний університет, представлений факультетом електроніки та інформаційних технологій, посів п’яте місце в рейтингу. Високі оцінки виш отримав за актуальність знань, співпрацю з ІТ-компаніями в частині навчання та працевлаштування, технічне забезпечення, якість викладання, фінансову ефективність та роботу адміністрації.

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]