Згідно з рейтингом QS Emerging Europe & Central Asia 2016 Сумський державний університет третій рік поспіль увійшов до топ-100 рейтингу та до п’ятірки кращих університетів України (КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ», ХНУ ім. Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», СумДУ). Таким чином, університет утвердив свої позиції в рейтингу, незважаючи на суттєві зміни в методиці та збільшення кількості учасників.

Рейтинг QS EECA спрямований на дослідження простору вищої освіти Східної Європи, Балкан, Туреччини, країн Балтики, Середньої Азії та інших країн пострадяського простору. З понад 3500 університетів регіону до рейтингу увійшли лише 200 кращих вишів, з яких 14 – з України. Загалом компанія QS розглядала близько 30 українських вишів щодо входження до рейтингу.

Половина від загальної кількості балів в методиці рейтингу займають експертні оцінки більше 70 тисяч представників академічного середовища та 40 тисяч роботодавців з усього світу. Рейтинг також враховує наукометричні показники з бази даних Scopus, вебометричні показники з рейтингу Webometrics, інші кількісні та якісні показники діяльності вишів.

Нагадаємо, що згідно з загальносвітовим рейтингом QS, який вважається одним із найпрестижніших у світі, Сумський державний університет посідає 4 позицію серед вишів України та входить до 5% кращих ВНЗ світу.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook