Рішенням вченої ради Сумського державного університету на базі кафедри моделювання складних систем створено навчально-методичний центр Microsoft Imagine Academy - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців та спеціалістів інших напрямків у навчальних закладах. Програма дозволяє проводити навчання за авторизованими курсами та інтегрувати в існуючі навчальні плани стандарти корпорації Microsoft.

Центр сприятиме впровадженню якісних освітніх послуг у галузі інформаційних технологій, надасть можливості набуття професійних знань і навичок на рівні світових стандартів та підготовки до сертифікаційних екзаменів. Викладачам та студентам СумДУ пропонуються ресурси Microsoft Imagine Academy: система дистанційного навчання з набором онлайн курсів, плани занять та супутні навчально-методичні матеріали дисциплін ІТ-напрямку. Отримані знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на міжнародний сертифікат ІТ-професіонала або користувача.

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]