На базі кафедри комп’ютерних наук, секції інформаційних технологій проектування Сумського державного університету відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2016». Науковий захід проходив 25-27 травня за підтримки Української федерації інформатики.

 

Партнерам конференції були ІТ компанії IBM та AMC Bridge, а також факультет електроніки та інформаційних технологій.

«AIST- 2016» зацікавив близько 120 учасників з України, Білорусі, Великобританії, Польщі, Ірану та США. Україну представляли науковці, студенти та аспіранти із Сум, Києва, Харкова, Львова, Одеси, Кременчуга, Полтави, Дніпра та Вінниці.

Конференцію відкрив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення Володимир Любчак.

З доповіддю виступив, гість із США – Leonard LaPadula, президент компанії Advanced Sports Logic, Inc.

Наукове обговорення проводилося за напрямками: системний аналіз і моделювання систем, управління проектами та програмами розвитку підприємств і територій, технології e-learning, інженерія інформаційних систем, інформаційні технології інтелектуальної обробки даних, комп’ютерні мережі, телекомунікаційні технології та перетворення інформації.

У доповідях учасники презентували наукові дослідження, технічні рішення та методологічні розробки. Секційні засідання проходили у формі вебінарів.

Контактна інформація

 

Факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний університет, 40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус ЕТ, ауд. ЕТ-239

 

Телефони приймальні деканату факультету електроніки та інформаційних технологій:
+38 (0542) 687 845
+38 (0542) 331 172

 

Електронна адреса деканату факультету електроніки та інформаційних технологій: [email protected] [email protected]

 

Спільнота абітурієнтів факультету електроніки та інформаційних технологій:
Facebook